اخبار بیت‌ کویناخبار ارز دیجیتال

خزانه داری DAO از ژانویه ۷۰۰ میلیون دلار رشد کرد!

از ژانویه ۲۰۲۲، کل اقتصاد کریپتو ۱.۳۶ تریلیون دلار از ارزش خود را کاهش داده است، زیرا ارزش بازار از ۲.۳۴ تریلیون دلار به ۹۷۹ میلیارد دلار امروزی کاهش یافته است. در حالی که ارزش اقتصاد کریپتو کاهش یافته است، حجم تجارت کمتر شده است و ارزش قفل شده در امور مالی غیرمتمرکز (defi) میلیاردها دلار کاهش یافته است، خزانه‌های نگهداری شده توسط سازمان‌های مستقل غیرمتمرکز (DAOs) از ژانویه ۷.۶۹ درصد از نظر ارزش افزایش یافته است، تقریباً ۷۰۰ میلیون دلار در مدت هشت ماه به مخازن پروژه‌ها اضافه شد.

 

جهش ۷.۶ درصدی اوراق خزانه DAO، از سال ۲۰۱۶ ارزش نگهداری شده توسط سازمان‌های غیرمتمرکز مستقل ۶۰۲۵ درصد رشد کرد!

در ۱۰ ژوئن ۲۰۲۲، مجموع وجوهی که توسط خزانه‌های سازمان غیرمتمرکز خودمختار (DAO) نگهداری می‌شد، برای اولین بار در تاریخ به محدوده ۱۰ میلیارد دلار رسید. در حالی که صنعت کریپتو با قیمت‌های پایین‌تر و احساسات نزولی دست و پنجه نرم می‌کند، ارزشی که توسط خزانه‌های DAO نگهداری می‌شود توانسته است طوفان را پشت سر بگذارد.

 

بیشتر بدانید: DAO چیست؟

 

در حال حاضر، در بین ۴,۸۳۰ سازمان، DAOها ۹.۸ میلیارد دلار دارند که تنها ۲۰۰ میلیون دلار کمتر از ارزش کل DAOها در ۱۱۲ روز پیش است. بر اساس آمار جمع‌آوری شده توسط deepdao.io، در حالی که ۲۰۰ میلیون دلار کمتر از سه ماه پیش است، ارزش خزانه DAO از ژانویه تا کنون ۷۰۰ میلیون دلار افزایش یافته است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا