CZ و بایننس ایالات متحده از معامله SEC راضی هستند

بنیانگذار بایننس چانگ پنگ ژائو (CZ) رضایت خود را از توافق با تنظیم‌کننده اوراق بهادار ایالات متحده برای جلوگیری از مسدود شدن دارایی‌های صرافی در ایالات متحده ابراز کرد. زیرمجموعه آمریکایی این شرکت کریپتویی همچنین اظهار داشت از این که درخواست SEC برای صدور حکم منع موقت توسط دادگاه پذیرفته نشده است، خرسند است.

 

به گفته بایننس، توافق با SEC به Binance ایالات متحده اجازه می‌دهد به تجارت خود ادامه دهد

بنیانگذار و مدیر عامل بزرگ‌ترین بورس دارایی دیجیتال جهان، چانگ پنگ ژائو، روز شنبه در توییتر به نشانه‌ی نتیجه مثبت آخرین قسمت درگیری با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) اشاره کرد. CZ همچنین به دنبال این بود که به مشتریان اطمینان دهد که وجوه آنها در هر یک از پلتفرم‌های وابسته به Binance ایمن است.

 

CZ درباره این موضوع گفت:

اگرچه ما معتقدیم که درخواست SEC برای امداد اضطراری کاملاً غیرقابل توجیه بود، ما خوشحالیم که اختلاف نظر در مورد این درخواست با شرایط قابل قبول دو طرف حل شد. وجوه کاربران در تمامی وابسته به Binance امن و مطمئن بوده و خواهد بود…

 

اظهارات ژائو پس از آن بیان شد که او و نهادهایی که پلتفرم آمریکایی بایننس را اداره می‌کنند، توافق کردند که دارایی‌هایی را که به نمایندگی از مشتریان آمریکایی نگهداری می‌شدند، تحت حکم دادگاهی که توسط رگولاتوری تضمین شده بود، به کشور بازگردانند. کمک اضطراری تضمین می‌کند که کاربران آمریکایی می‌توانند وجوه خود را از این پلتفرم برداشت کنند در حالی که دارایی‌هایی که در صرافی نگه می‌دارند در کشور باقی می‌مانند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا