اخبار صرافی‌ هااخبار ارز دیجیتال

مجوز فعالیت CryptoCom در قبرس

این خبر چند روز پس از آن منتشر شد که سازمان نظارت مالی ایتالیا OAM به CryptoCom برای ارائه محصولات و خدمات دارایی دیجیتال مجوز داد. صرافی پیشرو، کریپتوکام، دریافت تاییدیه نظارتی از کمیسیون بورس و اوراق بهادار قبرس (CySEC) را برای گسترش بیشتر در اروپا اعلام کرده است.

 

اروپا، یک اولویت برای CryptoCom

بر اساس بیانیه رسمی مطبوعاتی، CryptoCom اکنون می تواند طیف وسیعی از محصولات و خدمات را به مشتریان در قبرس ارائه دهد و در عین حال از مقررات محلی پیروی کند.

 

 اخیرا، CryptoCom امتیاز ثبت از کمیسیون بازار سرمایه یونان، Organismo Agenti e Mediatori (OAM) ایتالیا، تأیید اصولی مجوز مؤسسه پرداخت بزرگ از مقام پولی سنگاپور (MAS) و تأیید موقت دارایی از سازمان تنظیم مقررات دارایی های مجازی دبی را کسب کرده است. 

 

کریس مارشالک، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل CryptoCom، در اظهار نظر در مورد آخرین نوید نظارتی، گفت که اروپا همچنان یک منطقه کلیدی برای تلاش‌های توسعه پلتفرم است.

 

مدیر اجرایی در ادامه افزود:

اروپا یک منطقه اولویت‌دار برای Crypto.com است و گسترش مستمر ما در بازار گواهی بر تعهد ما به انطباق و همکاری با قانون‌گذاران است. ثبت نام ما در قبرس گام مهم بعدی در پیشرفت مداوم ماست زیرا محصولات و خدمات خود را به مشتریان بیشتری ارائه می‌دهیم.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا