سینتیا لومیس اقدامات SEC را محکوم می‌کند

سینتیا لومیس، سناتور ایالات متحده وایومینگ، به شدت از اقدام قانونی اخیر کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) علیه کوین بیس انتقاد کرد و اظهار داشت که ممکن است صنعت ارزهای دیجیتال و نوآوری‌های آن را به خارج از کشور سوق دهد. Lummis همچنین خاطرنشان کرد که SEC نتوانسته مسیری را برای شرکت‌های ارز دیجیتال مانند Coinbase ساده کند تا فعالیت‌های خود را منظم کنند.

 

سناتور آمریکایی سینتیا لومیس از عدم دقت در مقررات کریپتویی انتقاد کرد

سیاستمداران و سناتورها نظرات خود را در مورد آخرین اقداماتی که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) علیه شرکت‌های ارزهای دیجیتال در این کشور انجام می‌دهد، شروع کرده اند. سناتور سینتیا لومیس اخیراً مخالفت خود را با موضعی که این موسسه علیه کوین بیس اتخاذ کرده است، اعلام کرده است که متهم به ارائه خدمات کارگزاری غیرقانونی و ارائه اوراق بهادار ثبت نشده به مشتریان خود است.

 

در بیانیه‌ای درباره این اقدام قانونی خاص، Lummis از SEC انتقاد می‌کند و بیان می‌کند که از چندین جهت در ارائه خدمات به صنعت ارزهای دیجیتال شکست خورده است.

 

لومیس اظهار داشت:

SEC نتوانسته مسیری را برای ثبت مبادلات دارایی دیجیتال فراهم کند و حتی بدتر از آن نتوانسته است راهنمایی قانونی کافی در مورد آنچه که یک اوراق بهادار را از یک کالا متمایز می‌کند، ارائه دهد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا