Cyberkongz – کالکشن NFT فعال در متاورس

کالکشن Cyberkongz

Cyberkongz یکی از شناخته شده ترین پروژه های NFT در اتریوم است. این پروژه در مارس ۲۰۲۱ معرفی و ایجاد شد. همچنین این کالکشن یکی از فعال ترین جوامع طرفداری را به خود اختصاص داده است. آنها توکن اختصاصی خود به نام BANANA و پروژه «Play and Kolect» در بلاکچین Polygon را عرضه کرده‌اند و به یک اکوسیستم کامل تبدیل شده‌اند.

 

CyberKongz از کجا شروع شد

Myoo هنرمند اصلی کالکشن CyberKongz است که در مارس ۲۰۲۱ تعداد ۱۰۰۰ CyberKongz جنسیس (Genesis) یا اولیه ایجاد کرد. CyberKongzها گوریل های پیکسلی ۳۴×۳۴ هستند که هر کدام با قیمت ۰.۰۱ Ethereum عرضه شدند. از همان ابتدا، آنها به سرعت یک جامعه و اکوسیستم قوی پیرامون خود ایجاد کردند.

 

CyberKongz از کجا شروع شد

 

خانواده CyberKongz

Genesis CyberKongz (سایبر کنگز جنسیس)

در ابتدا ۱۰۰۰ CyberKongz عرضه شد، هرکسی که این NFT ها را داشته باشد، می‌تواند روزانه توکن BANANA کسب کند. هر جنسیس کنگ برای ۱۰ سال آینده هر روز ۱۰ دلار موز (BANANA) تولید می کند. مالکان این NFT‌ها می‌توانند از کنگز‌های خود به عنوان تصاویر پروفایل شبکه‌های اجتماعی خود از جمله Twitter و Discord استفاده کنند. برخی از امکانات هیجان انگیز دیگر آنها عبارتند از:

 • شما می‌توانید با خرج کردن BANANA، داستانی برای کنگ خود بنویسید
 • قابلیت تغییر نام کنگ خود با خرج کردن BANANA
 • ۲ کنگ اولیه را با هم پیوند دهید و ۱ BabyKong و ۱ CYBERKONGZ VX به دست آورید، این کار توسط خرج کردن BANANA انجام می‌شود
 • دسترسی به سرورهای اختصاصی CyberKongz در Discord
 • درآمد روزانه ده دلار

 

BabyKong (بیبی کنگ)

به منظور گسترش جهان CyberKongz، آنها BabyKong ها را به کالکشن خود اضافه کردند. شما می‌توانید با پیوند دادن دو سایبر کنگز و هزینه کردن ۶۰۰ BANANA بیبی کونگز ها را پرورش دهید. در زیر لیستی از امکانات دیگر آمده است:

 • با خرج کردن BANANA، می‌توانید داستانی برای BabyKong خود بنویسید
 • نام BabyKong خود را مناسب با سلیقه خود تغییر دهید، البته باز هم این کار با خرج کردن BANANA اتفاق میافتد
 • دسترسی به سرورهای اختصاصی CyberKongz در Discord

 

BabyKong (بیبی کنگ)

 

CYBERKONGZ VX (سایبر کنگز VX)

Myoo سازنده خلاق سایبر کنگز، این آواتارهای پیکسلی را به وکسل‌های سه بعدی برای استفاده در محیط‌های متاورس آنلاین مانند The Sandbox ایجاد کرد و آن نسخه ها را CyberKongz VX نامید. او با داشتن هدفی بلند پروازانه و فعالیت زیاد در دنیای متاورس، پروژه سایبر کنگز را وارد متاورس کرده است. برخی از امکانات دیگر آنها عبارتند از:

 • استفاده از آنها در Sandbox و متاورس های دیگر
 • تغییر نام VX Kong با خرج کردن BANANA
 • مدل ها را دانلود کنید تا در آثار هنری خود از آنها استفاده کنید
 • دسترسی به سرورهای اختصاصی CyberKongz در Discord

 

بزرگترین فروش CyberKongz

بزرگترین فروش Genesis CyberKongz در تمام دوران در ۳ اکتبر ۲۰۲۱ و به قیمت ۵۰۰,۰۰۰ USDC برای خرید CyberKongz #225 اتفاق افتاد، یعنی ۵۰۰ هزار دلار آمریکا! نسبت به کف قیمتی ۲۱ اتریوم برای این کالکشن، این فروش یک رکورد بزرگ محسوب می‌شود.

 

بزرگترین فروش CyberKongz

 

توکن BANANA

توکن BANANA یکی از دلایل اصلی محبوبیت CyberKongz ها است. با داشتن CyberKongz های اولیه، می‌توانید به مدت ده سال روزانه ۱۰ دلار موز به دست آورید. این یعنی ۳,۶۵۰,۰۰۰ دلار موز در سال طی ده سال آینده تولید خواهد شد.

همینطور دارندگان BANANA میتوانند از آن برای شرکت در انجمن DAO، تغییر نام کنگزها و داستان زندگی آنها استفاده کنند. حتی می‌توانید از BANANA برای فهرست کردن و ارائه پیشنهادات برای CyberKongz ها در OpenSea استفاده کنید. BANANA همچنین برای پرورش Baby Kongz با هزینه ۶۰۰ BANANA استفاده می‌شود،

 

CyberKongz و متاورس

این پروژه برنامه های زیادی برای متاورس و بازی Sandbox دارد، شما می‌توانید از آواتارهای CyberKongz VX در بازی Sandbox استفاده کنید و دارندگان این NFT ها همچنین به فایل های قابل چاپ سه بعدی دسترسی خواهند داشت و می‌توانند آن‌ها را چاپ کنند.

CyberKongz همچنین دارای یک ملک ۱۲×۱۲ به نام شهر نئو کنگ و همچنین دارای یک قطعه عظیم ۲۴×۲۴ برای ساخت جزیره کونگز در متاورس سندباکس است. همچنین یک حراج در بازی Sandbox برای بنای تاریخی بزرگی به نام “The Shrine of Truth” برگزار شد که CyberKongz برنده آن شد و آنها نام آن را به “The Shrine of Kongz” تغییر دادند.

 

CyberKongz و متاورس

 

از کجا CyberKongz بخریم؟

همه CyberKongz‌ها فروش رفته‌اند و اکنون فقط می‌توانید آنها را از بازارهای ثانویه NFT مانند OpenSea خریداری کنید. برای دیدن لیست فروش این کالکشن به سایت OpenSea سر بزنید.

 

کلام آخر

CyberKongz یکی از پروژه های موفق در فضای NFT است. بنیانگذاران به ساخت و نوآوری خود ادامه داده اند و با اینکه فقط یک سال از عمر این پروژه می‌گذرد به موفقیت های زیاد رسیده‌اند. همینطور این تیم با بسیاری از پروژه های NFT، از جمله Metakey، Solarbots، Sandbox و غیره مشارکت می‌کند. اعضای انجمن به شدت به Kongz خود علاقه دارند، زیرا این ورود اولیه بسیاری از مردم به NFT های اتریوم بود.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

آرمان محمدی

محقق و دوست‌دار دنیای کریپتو و دارای چند سال تجربه در زمینه ترید ارز دیجیتال و فارکس. یه گیمر که چند سالی هست در صنعت P2E و P2P فعالیت دارم. امیدوارم از مطالب و مقالات آموزشی من اطلاعات کافی رو کسب کنید تا بتوانید مسیر درستی را در زمینه ارزهای دیجیتال پیش ببرید. خیلی خوشحال میشم اگر نظر یا انتقادی دارید کامنت بزارید تا بتونم به شما کمک کنم و به نتایج بهتری برسیم. دوست دار شما آرمان

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا