Custodian Prime Trust برای فصل ۱۱ حفاظت از ورشکستگی

مدت کوتاهی پس از اینکه متولی Bitgo خرید شرکت Prime Trust را اعلام کرد، زیرمجموعه پرداخت های آن، شرکتی به نام بانک، برای حمایت از ورشکستگی فصل ۱۱ در ایالات متحده درخواست داد. طبق اسناد دادگاه، پرونده نشان می‌دهد که بانک تقریباً ۱۷.۷۲۵ میلیون دلار دارایی و حدود ۵.۴ میلیارد دلار بدهی را فهرست کرده است.

 

پرونده ورشکستگی بانک، انتقال‌های غیرمجاز را افشا کرد

در ۱۳ ژوئن ۲۰۲۳، اسناد دادگاه نشان داد که Banq Incorporated، یکی از شرکت‌های تابعه پرایم تراست، برای ورشکستگی فصل ۱۱ ثبت تام کرده است. بایگانی فصل ۱۱ که در نوادا ثبت شده است، فاش می‌کند که این شرکت در مجموع ۱۷.۷۲۵ میلیون دلار دارایی و ۵.۴ میلیارد دلار بدهی را فهرست کرده است. با این حال، این پرونده همچنین نشان می‌دهد که دارایی‌هایی به ارزش ۱۷.۵ میلیون دلار به گروه Fortress NFT منتقل شده است که به عنوان انتقال غیرمجاز مشخص شده است.

 

Fortress Trust، یک استارت‌آپ نگهبان جدید که توسط سه عضو تیم Banq/Prime Trust تأسیس شده است، در بین شرکت‌هایی مانند Swan Bitcoin که در چند وقت اخیر از Prime Trust به Fortress Trust تغییر کرده است، مورد توجه قرار گرفته است. این اعلامیه پس از برنامه‌ریزی Bitgo برای خرید Prime Trust، پس از امضای نامه‌ای مبنی بر ابراز قصد خود برای خرید آن منتشر شد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا