اخبار دیفای (DEFI)اخبار ارز دیجیتال

Curve Finance به دنبال یک میلیون OP Token است

پروتکل محبوب مالی غیرمتمرکز (DeFi) Curve Finance به دنبال دریافت یک میلیون توکن OP از شبکه لایه ۲ اتریوم، Optimism است.

 

پروتکل معروف DeFi Curve Finance به دنبال یک میلیون توکن OP از Optimism است

Curve یک پیشنهاد کمک مالی را در انجمن Optimism در روز یکشنبه ۲۴ ژوئیه ۲۰۲۲ ارائه کرد. یک میلیون توکن OP مشوق هایی را برای ارائه دهندگان نقدینگی (LP) فراهم می کند که نقدینگی را در استخرهای Curve ارائه می کنند.

 

طبق این پیشنهاد، این ۱ میلیون توکن OP در استخرهای واجد شرایط طی ۲۰ هفته توزیع می شود.

 

در حال حاضر سه استخر واجد شرایط Curve در Optimism وجود دارد که sUSD، seTH و sBTC نام دارند. این استخرها و همچنین سایر استخرها که واجد شرایط می شوند، هفته‌ای ۵۰,۰۰۰ توکن OP را به اشتراک خواهند گذاشت.

 

این پیشنهاد بیان کرد که این کمک مالی به جذب نقدینگی بیشتر به استخرهای Curve on Optimism کمک می کند که می تواند به رشد اکوسیستم DeFi پروژه نیز کمک کند.

 

در حال حاضر، کل ارزش قفل شده Curve مبلغ ۵.۹۴ میلیارد دلار در ۱۰ بلاک چین است و TVL on Optimism 17.47 میلیون دلار است. Optimism راه‌اندازی یک سیستم حاکمیتی به نام Optimism Collective را به همراه یک توکن حکومتی OP در آپریل ۲۰۲۲ اعلام کرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا