اسباب‌بازی‌های دیجیتال جنگ ستارگان Cryptoys

پلتفرم کریپتویی Cryptoys با پشتیبانی آندریسن هوروویتز، راه‌اندازی اسباب بازی‌های دیجیتال کلکسیونی جنگ ستارگان را با شخصیت‌های نمادین دارث ویدر، لوک اسکای واکر و پرنسس لیا اعلام کرده است. Cryptoys در روز پنجشنبه اعلام کرد که در مجموع ۱۵ اکشن فیگور دیجیتال برای جمع‌آوری در دسترس خواهد بود و مینت اولیه توکن غیرمثلی (NFT) جنگ ستارگان از ۲۴ می آغاز خواهد شد.

 

Cryptoys برای ارائه کلکسیون‌های دیجیتال جنگ ستارگان در پایان ماه می

در ۴ می ۲۰۲۳، Cryptoys، پلتفرم کلکسیونی دیجیتال ساخته شده توسط استارت‌آپ Onchain استودیو میامی، خط جدیدی از اسباب‌بازی‌های دیجیتال کلکسیونی جنگ ستارگان را معرفی کرد. این شرکت اخیراً با دیزنی همکاری کرده است تا جدیدترین مجموعه را با شخصیت‌های کلاسیک جنگ ستارگان مانند دارث ویدر، لوک اسکای واکر و پرنسس لیا ارائه دهد. در این اطلاعیه اشاره شده است که اکشن فیگورهای دیجیتال با سلاح‌های قدرتمند جفت می‌شوند و در سطوح کمیاب مختلف ارائه می‌شوند.

 

دیزنی مدتی است که در حال بررسی صنعت توکن غیرمثلی (NFT) بوده است. در سال ۲۰۲۱، این غول سرگرمی با شرکت کلکسیونی دیجیتال Veve در چندین مجموعه با مضمون دیزنی و مارول همکاری کرد. در جولای ۲۰۲۲، شرکت بلاکچین Polygon برای شرکت در برنامه شتاب‌دهنده ۲۰۲۲ دیزنی انتخاب شد. در ژانویه ۲۰۲۲، زمانی که توسط اداره ثبت اختراع و علائم تجاری ایالات متحده (USPTO) برای ثبت اختراع برای ایجاد یک شبیه‌ساز دنیای مجازی تایید شد، شرکت به سمت صنعت Metaverse حرکت کرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا