کلاهبرداری‌های کریپتویی در Tiktok

Better Business Bureau (BBB) ​​در مورد کلاهبرداری با ارزهای دیجیتال در Tiktok هشدار داده است. شما در Tiktok می‌چرخید و با ویدیویی روبرو می‌شوید که انبوهی از پول نقد را نشان می‌دهد. سازنده می‌گوید که آنها پول را تنها در چند روز با سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال به دست آورده‌اند!

 

کلاهبرداران کریپتو از کاربران Tiktok کلاهبرداری می‌کنند

Better Business Bureau (BBB) ​​در مورد کلاهبرداری با ارزهای دیجیتال در پلتفرم محبوب Tiktok روز جمعه هشداری را صادر کرد. BBB توضیح داد که با افزایش محبوبیت Tiktok، کلاهبرداری نیز رشد می‌کند.

 

BBB با اشاره به اینکه بسیاری از گزارش‌های جدید را از ردیاب کلاهبرداری مرتبط با Tiktok مشاهده می‌کنید، توضیح داد:

در حال پیمایش در Tiktok هستید که با ویدیویی روبرو می‌شوید و انبوهی از پول نقد را نشان می‌دهد و سازنده می‌گوید که آنها تنها در چند روز با سرمایه‌گذاری روی ارزهای رمزنگاری‌شده، پول زیادی به دست آورده‌اند.

 

BBB توضیح داد که کلاهبرداران در Tiktok ممکن است قول بدهند که در کمترین زمان ممکن چند صد دلار ارز دیجیتال را به هزاران دلار تبدیل کنند. وقتی با سرمایه‌گذار فرضی یا همان کلاهبردار، احتمالاً از طریق واتس‌اپ، تلگرام یا برنامه پیام‌رسان دیگری تماس می‌گیرید، آنها مؤدب و حرفه‌ای خواهند بود و از شما می‌خواهند که از طریق یک سرویس کیف پول دیجیتال مانند Paypal، Zelle یا Venmo پول ارسال کنید، معمولاً چند صد دلار برای شروع.

 

با این حال، وقتی سعی می‌کنید پول خود را پس بگیرید، کلاهبردار ادعا می‌کند که باید هزینه‌ای بپردازید. در ابتدا، این مبالغ ممکن است بی‌ضرر به نظر برسند، آنها ممکن است چندین بار درخواست هزینه کنند و همیشه به شما قول می‌دهند که بسیار بیشتر از هزینه‌ای که خرج می‌کنید، بازپس خواهید گرفت.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا