اخبار صرافی‌ هااخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهان

ارزش کنونی صرافی ارزهای دیجیتال کوکوین

کوکوین، یک صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در سیشل، اعلام کرده است که ۱۵۰ میلیون دلار در دور سرمایه گذاری قبل از سری B جمع آوری کرده است. این مذاکره که توسط Jump Crypto و با مشارکت سرمایه گذاران دیگر از جمله Circle Ventures، IDG Capital و Matrix Partners هدایت شد، ارزش ۱۰ میلیارد دلاری را به صرافی اعطا کرد. صرافی از این وجوه برای ادامه گسترش در بخش Web3 استفاده خواهد کرد.

 

گسترش Kucoin در Web3 Arena

صرافی کریپتو کوکوین اعلام کرده است که ۱۵۰ میلیون دلار به عنوان بخشی از دور سرمایه گذاری قبل از سری B خود جمع آوری کرده است. این شرکت که در نوامبر ۲۰۱۸ در دور سرمایه گذاری سری A خود ۲۰ میلیون دلار جذب کرده بود، با این هجوم سرمایه به ارزش ۱۰ میلیارد دلاری رسیده است.

سرمایه‌گذاری دور قبل از تأمین مالی توسط Jump Crypto رهبری می‌شد و شرکت‌های VC دیگر در این بخش از جمله Circle Ventures، IDG Capital و Matrix Partners مشارکت داشتند. در این دور، جانی لیو، مدیر عامل کوکوین، اظهار داشت:

رای اعتماد سرمایه گذاران برجسته، از جمله Jump Crypto و Circle Ventures، دیدگاه ما را تقویت می کند که روزی همه با ارزهای دیجیتال همراه خواهند بود. KuCoin برای همه طبقات سرمایه گذاران ساخته شده است، و ما معتقدیم که این سرمایه گذاران و شرکای جدید به مترادف شدن KuCoin با دروازه ای قابل اعتماد به فضای کریپتو کمک خواهند کرد.

 

فرصت های تازه

با این هجوم سرمایه جدید، کوکوین قصد دارد از تجارت صرافی متمرکز فراتر رفته و به موارد استفاده غیرمتمرکز، از جمله جنبش Web3، گسترش یابد. این شامل سرمایه گذاری های احتمالی در زمینه هایی مانند کیف پول های کریپتو، برنامه های بازی و پلتفرم های NFT می شود. یکی دیگر از نقاط سرمایه گذاری KCC، بلاک چین صرافی است که هدف آن بهره مندی از این سرمایه گذاری برای غیرمتمرکزتر شدن است.

کوکوین همچنین اظهار داشت که برخی از این منابع را در جهت بهبود سیستم معاملاتی خود برای پشتیبانی بهتر از تعداد کاربران رو به رشد در پلتفرم خود، افزایش تلاش‌های انطباق منطقه‌ای برای انطباق با مقررات جدید در کشورهای بیشتر، و افزایش امنیت برای معامله‌گرانی که از معاملات خود استفاده می‌کنند، اختصاص خواهد داد.

 

این فشار کوکوین برای سرمایه گذاری در این نوع ابتکار غیرمتمرکز جدید نیست. در نوامبر، آزمایشگاه کوکوین، که بازوی سرمایه‌گذاری و تحقیقاتی صرافی است، یک صندوق ۱۰۰ میلیون دلاری را برای حمایت از رشد برنامه‌های کاربردی متاورس اولیه راه‌اندازی کرد. در همین راستا، صرافی با Windvane، یک بازار NFT، برای راه اندازی یک صندوق ۱۰۰ میلیون دلاری برای توانمندسازی سازندگان NFT در این پلتفرم در ماه آوریل شریک شد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا