اخبار ارز دیجیتالاخبار NFTاخبار آلت‌کوین‌هااخبار اتریوماخبار بلاکچیناخبار بیت‌ کویناخبار دیفای (DEFI)اخبار ماینینگاخبار متاورساخبار هک و امنیت

برترین رویدادهای ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۲۲

یکی از بهترین راه‌ها برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کریپتو، بلاک چین، دی‌فای، متاورس و سایر مفاهیم نوپا، شرکت در رویدادهای ارزهای دیجیتال است. بسیاری از سازمان‌دهندگان در حال حاضر رویدادهای حضوری بیشتری را برگزار می‌کنند تا به علاقمندان علاقه‌مند اجازه دهند تا با صنایع ارزهای دیجیتال و بلاک چین بیشتر آشنا شوند.

 

برترین رویدادهای ارزهای دیجیتال، DeFi، بلاک چین، NFT و متاورس در سال ۲۰۲۲

در زیر لیست مهمترین رویدادهای آتی ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۲۲ وجود دارد که ارزش بررسی دارد.

 

Blockchain Hub Davos

برترین رویدادهای ارزهای دیجیتال، بلاک چین، NFT و متاورس در سال 2022

تاریخ و محل برگزاری: ۲۳-۲۵ می ۲۰۲۲، پرومنید ۶۹، داوس، سوییس

درباره رویداد:

مرکز Blockchain Davos 2022 که توسط CasperLabs و CV Labs ارائه شده است، برخی از برترین مقامات، سرمایه گذاران، بنیانگذاران استارت آپ ها و سیاست گذاران در زمینه بلاک چین و ارزهای دیجیتال را گرد هم می آورد. هدف این رویداد افزایش درک شرکت‌کنندگان از آنچه در فضای بلاک چین اتفاق می‌افتد و در عین حال به آنها کمک می‌کند بینش خود را نسبت به این صنعت در حال ظهور به دست آورند. همچنین هدف آن ارائه مکانی به آنهاست که بتوانند شبکه شخصی خود را گسترش دهند.

اطلاعات بیشتر در سایت Davos Blockchain Hub

 

DCentral Austin Web3 Summer

برترین رویدادهای ارزهای دیجیتال1

تاریخ و محل برگزاری: ۷-۸ ژوئن ۲۰۲۲، آستین، تگزاس، ایالات متحده آمریکا

درباره رویداد:

رویداد تابستانی DCentral Austin Web3 وعده می دهد که تمام Web3 را دور هم جمع کند: متاورس و NFT ها، GameFi و Play 2 Earn، و DAO و DeFi. سخنرانان شامل، بیش از ۸۰ سازنده، خالق و هنرمندی مانند Matty سازنده Metakey، مدیرعامل Chubbiverse، String Nguyen، و بنیانگذار و مدیر عامل Token Metrics، ایان بالینا هستند.

اطلاعات بیشتر در سایت DCentral Austin

 

Consensus 2022

برترین رویدادهای ارزهای دیجیتال2

تاریخ و محل برگزاری: ۹ تا ۱۲ ژوئن ۲۰۲۲، آستین، تگزاس، ایالات متحده آمریکا

درباره رویداد:

Consensus 2022 که توسط CoinDesk میزبانی می‌شود، یکی از بزرگترین و طولانی‌ترین جشنواره‌های ارزهای دیجیتال در جهان است. این رویدادی است که همه چیز مربوط به بلاک چین، ارز دیجیتال، Web3 و متاورس را پوشش می دهد. نکات برجسته عبارتند از: Money Reimagined Summit، Creator Summit، NFT Gallery و DAO House. سخنرانان برای اجماع ۲۰۲۲ عبارتند از:

  • نویسنده Neal Stephenson
  • Changpeng Zao، بنیانگذار و مدیر عامل بایننس
  • ادوارد اسنودن، رئیس Freedom of Press
  • Aaron Wright، مدیر عامل شرکت Tribute Labs

اطلاعات بیشتر در سایت Coindesk

 

NFT.NYC

برترین رویدادهای ارزهای دیجیتال3

تاریخ و محل برگزاری: ۲۰ تا ۲۳ ژوئن ۲۰۲۲، شهر نیویورک، ایالات متحده آمریکا

درباره رویداد:

از سال ۲۰۱۸، NFT.NYC راهی برای جامعه نوظهور NFT بوده است که شامل هنرمندان و سازندگان است. این رویداد گسترده در حال حاضر بیش از ۱۰۰۰ سخنران دارد که همگی از جنبه های مختلف فضای Web3 می آیند. صحبت کنندگان فعلی شامل Zhonghao Liu از گیت هاب، Zach Blush از The Chameleon Collective و Stephen Hadeed Jr از Creator Labs است.

اطلاعات بیشتر در سایت NFT.NYC

 

European Blockchain Convention

برترین رویدادهای ارزهای دیجیتال4

تاریخ و محل برگزاری: ۲۶-۲۸ ژوئن ۲۰۲۲، بارسلون، اسپانیا

درباره رویداد:

کنوانسیون بلاک چین یکی از تاثیرگذارترین رویدادهای ارز دیجیتال و بلاک چین است که بیش از ۱۰۰۰ شرکت کننده را گرد هم می آورد. در طول این رویداد سه روزه، شرکت‌کنندگان این فرصت را خواهند داشت تا با رهبران فکری و نوآورانی که در حال تغییر شکل دادن به صنایع مالی، ارزهای دیجیتال و بلاک چین هستند، ملاقات کنند. جدا از پنل‌ها، سخنرانی‌های کلیدی، کارگاه‌ها و صحبت‌هایی درباره رمزارز و بلاک چین، این رویداد همچنین DeFi، NFT و Web3 را پوشش می‌دهد.

سخنرانان عبارتند از The Sandbox COO و یکی از بنیانگذاران آن Sebastien Borget و Laurent Perello مشاور بلاک چین TRON DAO.

اطلاعات بیشتر در سایت European Blockchain Convention

 

ETHCC 5 Conference

برترین رویدادهای ارزهای دیجیتال5

تاریخ و محل برگزاری: ۱۹ تا ۲۱ ژوئیه ۲۰۲۲، پاریس، فرانسه

درباره رویداد:

ETHCC بزرگترین رویداد سالانه اتریوم در اروپا است. این رویداد سه روزه دارای کنفرانس‌ها، فرصت‌های شبکه‌سازی و سایر تجربیات یادگیری مانند کارگاه‌هایی است که برای ایجاد دانش و درک شرکت‌کنندگان از فناوری بلاک چین طراحی شده‌اند. سخنرانان ETHCC 5 عبارتند از کوین اووکی از Gitcoin و گانش سوامی از Covalent.

اطلاعات بیشتر در سایت ETHCC

 

Blockchain Economy Istanbul Summit

برترین رویدادهای ارزهای دیجیتال6

تاریخ و محل برگزاری: ۲۷-۲۸ جولای ۲۰۲۲، استانبول، ترکیه

درباره رویداد:

این اجلاس که “بزرگترین رویداد بلاک چین اوراسیا” نامیده می شود، برخی از بازیگران کلیدی صنعت کریپتو، کارشناسان، کارآفرینان بلاک چین و شرکت کنندگان از بیش از ۵۵ کشور را گرد هم می آورد. برخی از سخنرانان برتر اجلاس های قبلی شامل Sandeep Naiwal از Polygon، تیم Draper از Draper Associates و Mariana Gospodinova از Crypto.com بودند. امسال، سخنرانان عبارتند از معاون وزیر تحول دیجیتال اوکراین، Alex Bornyakov و بنیانگذاران اوزماین کوین، Burak Köse و Ceylan Arslan.

اطلاعات بیشتر در سایت blockchain economy

 

DeFi Security Summit

برترین رویدادهای ارزهای دیجیتال7

تاریخ و محل برگزاری: ۲۷-۲۸ اوت ۲۰۲۲، سالن Paul & Mildred Berg، دانشگاه استنفورد، استنفورد، کالیفرنیا، ایالات متحده آمریکا

درباره رویداد:

اولین نشست سالانه امنیت DeFi از نیاز به رسیدگی به مسائل امنیتی فوری DeFi مانند آسیب پذیری در قراردادهای هوشمند و نحوه جلوگیری از چنین آسیب هایی ناشی می شود. این اجلاس شامل بحث‌ها و گفتگوهایی با محوریت موضوعاتی مانند آسیب‌پذیری‌های DeFi، امنیت زنجیره‌ای متقابل و ممیزی است. سخنرانان تایید شده عبارتند از Emilion Frangella، Hugh Karp و مهندس امنیت John Mardlin.

اطلاعات بیشتر در سایت DeFi Security

 

MetaWeek Dubai

برترین رویدادهای ارزهای دیجیتال8

تاریخ و محل برگزاری: اجلاس: ۱۲ تا ۱۳ سپتامبر ۲۰۲۲. هفته کامل: ۱۱ تا ۱۴ سپتامبر ۲۰۲۲، Grand Hyatt دبی

درباره رویداد:

در طول MetaWeek 2022 دبی، درباره متاورس و تحولات اخیر در این اکوسیستم بیشتر بدانید. به غیر از Metaverse، این رویداد چند روزه موضوعات مرتبط دیگری مانند برنامه های مالی و غیر مالی بلاک چین، فین تک، توکن سازی و موارد دیگر را پوشش خواهد داد. در طول این رویداد، شرکت کنندگان این شانس را خواهند داشت که از کارشناسان بلاک چین، سازندگان NFT، مقامات DeFi و AI و هنرمندان بیاموزند.

اطلاعات بیشتر در سایت MetaWeek

 

NFT Show Europe

برترین رویدادهای ارزهای دیجیتال9

تاریخ و محل برگزاری: ۱۷-۱۸ سپتامبر ۲۰۲۲، والنسیا، اسپانیا

درباره رویداد:

NFT Show Europe 2022 که به عنوان “بزرگترین رویداد هنر رمزنگاری و بلاک چین در اروپا” شناخته می شود، راهی را برای هنرمندان، پلتفرم ها، کارشناسان رمزنگاری و مجموعه داران فراهم می کند تا نظرات خود را در مورد NFT ها و ارزهای دیجیتال از طریق نمایشگاه های هنری به اشتراک بگذارند. بخش‌های نمادین که اشکال هنری مختلف مانند AR و کلکسیون‌های دیجیتال، و همچنین هنرهای تعاملی و اشکالی را به نمایش می‌گذارد.

شرکت‌کنندگان می‌توانند انتظار طیف وسیعی از فعالیت‌ها، مانند کارگاه‌های آموزشی، نمایشگاه‌های فناوری، و یک سالن تجربه منحصربه‌فرد را داشته باشند که به درک و دانش آن‌ها در مورد ارزهای دیجیتال و NFT کمک می‌کند.

اطلاعات بیشتر در سایت NFT Show Europe

 

Token2049 Singapore

برترین رویدادهای ارزهای دیجیتال11

تاریخ و مکان: ۲۸ تا ۲۹ سپتامبر ۲۰۲۲، مارینا بی سندز، سنگاپور

درباره رویداد:

Token2049 Singapore، پیشگامان کریپتو، پذیرندگان اولیه، سرمایه گذاران، توسعه دهندگان، رهبران فکری و موارد دیگر را متحد می کند تا “رویداد ارزی برتر آسیا” را ایجاد کند. در طول این رویداد دو روزه، شرکت‌کنندگان در فعالیت‌هایی مانند جلسات، کارگاه‌ها و هکاتون‌ها شرکت خواهند کرد تا شبکه‌های خود را گسترش دهند و دیدگاه گسترده‌تری در مورد اکوسیستم رمزنگاری و بلاک چین به دست آورند.

در این رویداد برخی از افراد پیشرو در حوزه ارزهای دیجیتال مانند کاتلین بریتمن، بنیانگذار Tezos، Sandeep Nailwal بنیانگذار Polygon، و رئیس سرمایه گذاری بایننس، Bill Qian حضور دارند.

اطلاعات بیشتر در سایت Token2049

 

Blockchain Expo 2022 Europe

برترین رویدادهای ارزهای دیجیتال12

تاریخ و مکان: ۲۰ تا ۲۱ سپتامبر، RAI آمستردام، هلند

درباره رویداد:

Blockchain Expo 2022 Europe بخشی از مجموعه نمایشگاه جهانی بلاک چین است. این یکی از کنفرانس‌ها و نمایشگاه‌های پیشرو در اروپا است که عمدتاً بر روی بلاک چین و سایر موضوعات کلیدی تحت رویداد TechEx Europe تمرکز دارد، که شامل بحث یا کاوش در مورد هوش مصنوعی، داده‌های بزرگ، ۵G، امنیت سایبری و اکوسیستم‌های IoT است.

اطلاعات بیشتر در سایت Blockchain Expo

 

Blockchain Expo 2022 North America

برترین رویدادهای ارزهای دیجیتال13ش

تاریخ و محل برگزاری: ۵ تا ۶ اکتبر ۲۰۲۲، سانتا کلارا، کالیفرنیا، ایالات متحده آمریکا

درباره رویداد:

این کنفرانس و نمایشگاه فناوری بر تحولات اخیر در اکوسیستم بلاک چین تمرکز دارد. سایر موضوعات کلیدی که توسط سخنرانان نمایشگاه Blockchain 2022 پوشش داده خواهد شد شامل توکن سازی، بلاک چین در امور مالی و ارزهای دیجیتال و سایر موضوعات است. برخی از سخنرانان مهمان نمایشگاه عبارتند از آنیتا رائو، مدیر PayPal و مدیر ارشد فناوری CasperLabs و یکی از بنیانگذاران این نمایشگاه مدا پارلیکار.

نمایشگاه Blockchain 2022 یک رویداد ترکیبی است که با رویدادهای هفته تحول دیجیتال، Edge Computing Expo و رویدادهای TechEx برگزار می شود که جنبه هایی مانند اینترنت اشیا، هوش مصنوعی و داده های بزرگ و امنیت سایبری را پوشش می دهد.

اطلاعات بیشتر در سایت Blockchain Expo

 

Blockchain Economy Dubai Summit

برترین رویدادهای ارزهای دیجیتال14

تاریخ و محل برگزاری: ۴ تا ۵ اکتبر ۲۰۲۲، دبی، امارات

درباره رویداد:

به عنوان یکی از بزرگ‌ترین شبکه‌های کنفرانس بلاک چین، اجلاس اقتصاد بلاک‌چین دبی، برخی از شرکت‌های برتر ارزهای دیجیتال و کارآفرینان بلاک چین را گرد هم می‌آورد. بیش از ۳۰۰۰ شرکت کننده از بیش از ۶۰ کشور جهان در این اجلاس حضور دارند که اجلاس دبی را به “جهانی ترین رویداد بلاک چینی تا کنون” تبدیل کرده است.

اطلاعات بیشتر در سایت BEconomy Dubai

 

Crypto Expo Dubai 2022

برترین رویدادهای ارزهای دیجیتال15

تاریخ و مکان: ۵ تا ۶ اکتبر ۲۰۲۲، فستیوال آرنا، شهر جشنواره دبی

درباره رویداد:

آخرین تحولات در اکوسیستم های رمزنگاری و بلاک چین را در طول نمایشگاه Crypto Expo دبی ۲۰۲۲ به دست آورید. در طول این رویداد، شرکت کنندگان در مورد اینکه چگونه بلاک چین و سایر دارایی های دیجیتال می توانند به طور بالقوه عصر رمزنگاری جدیدی را آغاز کنند، اطلاعات بیشتری کسب خواهند کرد.

اطلاعات بیشتر در سایت Crypto Expo

 

۵th Future Blockchain Summit 2022

برترین رویدادهای ارزهای دیجیتال16

تاریخ و محل برگزاری: ۱۰ تا ۱۳ اکتبر ۲۰۲۲، مرکز تجارت جهانی دبی

درباره رویداد:

این اجلاس چهار روزه، متخصصان صنعت و کسب‌وکار را گرد هم می‌آورد که آینده ارزهای دیجیتال و سایر دارایی‌های دیجیتال را شکل می‌دهند. علاوه بر ارائه فرصت‌های شبکه‌ای فراوان به شرکت‌کنندگان، می‌توانید از یک برنامه کنفرانس تخصصی و کارگاه‌هایی که حول محورهای زیر می‌چرخند لذت ببرید: بلاک چین برای سازمان، آینده دارایی‌های دیجیتال و همه چیز درباره Metaverse.

اجلاس آینده بلاک چین ۲۰۲۲ بخشی از GITEXT GLOBAL است که به عنوان “کامل ترین و تجربی ترین رویداد فناوری جهان” نامگذاری شده است. سایر اجزای اصلی GITEX GLOBAL: شامل هوش مصنوعی، ۵G، فضای ابری، کلان داده، امنیت سایبری، فین تک و غیره است.

سخنرانان گذشته در طول ۵th Future Blockchain Summit 2021 شامل موارد زیر بودند:

  • Changpeng Zhao، بنیانگذار و مدیر عامل بایننس
  • Ralph Simon، مدیر عامل Mobilium
  • Dina Saman، موسس و مدیر عامل CoinMENA

اطلاعات بیشتر در سایت Future Blockchain Summit

 

Devcon Bogota

برترین رویدادهای ارزهای دیجیتال17

تاریخ و مکان: ۱۱-۱۴ اکتبر ۲۰۲۲، بوگوتا، کلمبیا

درباره رویداد:

Devcon کنفرانسی است که توسط بنیاد اتریوم میزبانی می‌شود و برای توسعه‌دهندگان، محققان و برای پیشرفت در اکوسیستم اتریوم طراحی شده است. هدف Devcon ارائه یک تجربه یادگیری جامع از طریق پانل ها، جلسات لایتنینگ، کارگاه ها و موارد دیگر است.

اطلاعات بیشتر در سایت Devcon

 

 World Blockchain Summit

برترین رویدادهای ارزهای دیجیتال18

تاریخ و محل برگزاری: ۱۷-۱۹ اکتبر ۲۰۲۲، دبی

درباره رویداد:

دبی مکان ایده آل برای بیست و پنجمین دوره اجلاس جهانی بلاک چین (WBS) است. این به این دلیل است که دبی و به طور کلی امارات متحده عربی نسبت به ارزهای دیجیتال و فناوری های بلاک چین استقبال بیشتری دارند. WBS موضوعاتی مانند ارزهای دیجیتال، DeFi، NFTs و Metaverse را پوشش می‌دهد. سایر موضوعات بحث شامل وضعیت فعلی DeFi، پیشرفت های نظارتی در صنعت کریپتو، و تکامل از وب ۲.۰ به وب ۳.۰ است.

شرکت کنندگان همچنین این فرصت را خواهند داشت که با کارشناسان و پیشگامان پروژه های رمزنگاری و بلاک چین آشنا شوند و با آنها بیاموزند، با سرمایه گذاران برتر منطقه ارتباط برقرار کنند و با تأثیرگذاران بین المللی ارزهای دیجیتال و بلاک چین ملاقات کنند.

اطلاعات بیشتر در سایت trescon global

 

Web Summit 2022

برترین رویدادهای ارزهای دیجیتال19

تاریخ و مکان: ۱-۴ نوامبر ۲۰۲۲، لیسبون، پرتغال

درباره رویداد:

Web Summit که توسط Politico به عنوان “برترین کنفرانس فناوری جهان” نامگذاری شده است، بنیانگذاران و مدیران عامل شرکت های فناوری، استارت آپ ها، سیاست گذاران و سران کشورها را گرد هم می آورد، که همگی در تعریف مجدد و شکل دادن به صنعت فناوری نقش دارند. برخی از سخنرانان برجسته رویداد Web Summit سال گذشته عبارتند از: فرانسیس هاگن، آیو تومتی و تام تیلور، معاون الکسا آمازون.

اطلاعات بیشتر در سایت Web Summit

 

ETH San Francisco

برترین رویدادهای ارزهای دیجیتال20

تاریخ و محل برگزاری: ۳ تا ۵ نوامبر ۲۰۲۲، سانفرانسیسکو، ایالات متحده آمریکا

درباره رویداد:

ETH سانفرانسیسکو که به عنوان رویداد برتر اتریوم در سال ۲۰۲۲ مورد استقبال قرار گرفت، علاقه مندان به بلاک چین و رمزارز، و همچنین توسعه دهندگان، کارشناسان صنعت و شرکت های فناوری را متحد می کند.

اطلاعات بیشتر در سایت ETH

 

IstanBlock: Istanbul Blockchain Week

برترین رویدادهای ارزهای دیجیتال21

تاریخ و مکان: ۲۱ تا ۲۵ نوامبر ۲۰۲۲، استانبول، ترکیه

درباره رویداد:

IBW به عنوان بزرگترین کنفرانس بلاک چین در ترکیه در نظر گرفته می شود و به عنوان یکی از مورد انتظارترین رویدادهای بلاک چین امسال شناخته می شود. IBW برای تقویت روابط و ایجاد مشارکت در جامعه بلاک چین طراحی شده است. علاوه بر این، شرکت کنندگان این فرصت را خواهند داشت که از سخنرانان برجسته نه تنها از صنعت بلاک چین بلکه از بخش های دولتی و تجاری یاد بگیرند.

اطلاعات بیشتر در سایت Istanbul Blockchain Week

 

Blockchain Expo 2022 London

برترین رویدادهای ارزهای دیجیتال23

تاریخ و مکان: ۱-۲ دسامبر ۲۰۲۲، المپیا، لندن

درباره رویداد:

بخش لندن از مجموعه جهانی نمایشگاه بلاک چین، مدیران ارشد فناوری، مدیران فناوری اطلاعات، سرمایه‌گذاران، VCها و سایر بازیگران کلیدی را برای دو روز نمایشگاه‌های فناوری، بحث‌های پنل، سخنرانی‌های کلیدی، ارائه‌های مطالعه موردی و موارد دیگر گرد هم می‌آورد. موضوعات تحت پوشش شامل خدمات مالی، ارزهای دیجیتال، پلتفرم‌ها، برنامه‌ها و استراتژی‌ها است.

اطلاعات بیشتر در سایت Blockchain Expo

 

منبع: influencermarketinghub

آرمان محمدی

محقق و دوست‌دار دنیای کریپتو و دارای چند سال تجربه در زمینه ترید ارز دیجیتال و فارکس. یه گیمر که چند سالی هست در صنعت P2E و P2P فعالیت دارم. امیدوارم از مطالب و مقالات آموزشی من اطلاعات کافی رو کسب کنید تا بتوانید مسیر درستی را در زمینه ارزهای دیجیتال پیش ببرید. خیلی خوشحال میشم اگر نظر یا انتقادی دارید کامنت بزارید تا بتونم به شما کمک کنم و به نتایج بهتری برسیم. دوست دار شما آرمان

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا