اخبار قانون‌ گذاریاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهان

ارزهای دیجیتال بسیار خطرناک هستند!

بانک مرکزی سنگاپور، اداره پولی سنگاپور (MAS)، در نظر دارد قوانین سخت گیرانه‌تری را برای سرمایه‌گذاران خرده فروشی ارزهای دیجیتال اعمال کند. رئیس بانک مرکزی گفت MAS ارزهای دیجیتال را برای استفاده به عنوان پول نامناسب و برای سرمایه‌گذاران خرد بسیار خطرناک می‌داند.

 

قوانین جدید ممکن است برای خرده فروشی سرمایه‌گذاران کریپتو در سنگاپور مشکل ایجاد کند

راوی منون، مدیر عامل اداره پول سنگاپور (MAS)، بانک مرکزی سنگاپور، روز دوشنبه در سمینار Green Shoots درباره مقررات ارزهای دیجیتال صحبت کرد. او پنج حوزه ریسک در دارایی‌های دیجیتال را که رویکرد نظارتی بانک مرکزی بر آن متمرکز است، تشریح کرد. آنها با خطرات پولشویی، تأمین مالی تروریسم، مدیریت فناوری و خطرات مرتبط با سایبری، محافظت در برابر آسیب به سرمایه گذاران خرد، حفظ وعده ثبات در استیبل کوین ها و کاهش خطرات بالقوه ثبات مالی مبارزه می‌کنند.

 

درباره قوانین ارزهای دیجیتال در سنگاپور بیشتر بدانید.

 

رئیس بانک مرکزی خاطرنشان کرد:

MAS ارزهای دیجیتال را برای استفاده به عنوان پول نامناسب و برای سرمایه‌گذاران خرده بسیار خطرناک می‌داند. وی تاکید کرد ارزهای دیجیتال فاقد سه ویژگی اساسی پول هستند، وسیله مبادله بودن، ذخیره ارزش و واحد حساب بودن.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا