اخبار صرافی‌ هااخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهاناخبار قانون‌ گذاری

تأییدیه نظارتی CryptoCom در فرانسه

این تاییدیه به صرافی رمزارز اجازه می‌دهد تا خدمات خود را در فرانسه ارائه دهد. CryptoCom صرافی دارایی دیجیتال مستقر در سنگاپور مجوزی را از مقامات نظارتی فرانسه Autorité des marchés financiers (AMF) دریافت کرده است تا در این کشور به عنوان یک ارائه دهنده خدمات دارایی دیجیتال (DASP) فعالیت کند. این تایید پس از تایید مبادله توسط Autorité de Contrôle Prudentiel et de Resolution (ACPR) اعطا شد. ACPR یک مرجع اداری مستقل است که نظارت محتاطانه را بر شرکت‌های مالی تحت نظارت در فرانسه اعمال می‌کند.

 

CryptoCom تأییدیه نظارتی فرانسه را دریافت می‌کند

بر اساس اعلام رسمی، این صرافی قبل از دریافت مجوز عرضه محصولات خود با رعایت قوانین داخلی، تحت بررسی‌های مرتبط با فعالیت‌های پولشویی و مبارزه با حمایت مالی تروریسم قرار گرفت. این حرکت با مأموریت بلندمدت CryptoCom برای گسترش حضور خود در سراسر بازار اروپا برای تقویت جایگاه خود در اروپا مطابقت دارد.

 

کریس مارشالک، مدیرعامل CryptoCom گفت:

بازار اروپا برای رشد و موفقیت بلندمدت Crypto.com حیاتی است و ما بسیار مفتخریم که اکنون اجازه فعالیت در فرانسه را از AMF دریافت می‌کنیم. ما مشتاقانه منتظر ادامه همکاری با AMF و ACPR هستیم، زیرا محصولات و خدمات خود را در فرانسه معرفی می‌کنیم و به کاربران، یک پلتفرم رمزنگاری جامع، ایمن و مطمئن ارائه می‌کنیم.

 

این شرکت جدیدترین شرکتی است که به لیست رو به رشد صرافی‌های رمزنگاری برای فعالیت در فرانسه ملحق شده است، پس از اینکه رقیب اصلی، Binance، مجوز ارائه خدمات مشابه به مشتریان در این کشور را دریافت کرد.

 

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا