همکاری CryptoCom و Coca Cola در ساخت مجموعه NFT

CryptoCom و Coca Cola مجموعه NFTای را با الهام از جام جهانی فوتبال قطر ۲۰۲۲ راه‌اندازی کردند. NFTها توسط GMUNK با مشارکت CryptoCom و Coca Cola ایجاد شدند و لحظات و جنبه‌های مختلف جام جهانی فوتبال قطر ۲۰۲۲ را بررسی خواهند کرد.

 

NFTهای CryptoCom و Coca Cola

کوکاکولا و Crypto.com برای راه‌اندازی مجموعه NFT با الهام از جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ قطر با هم همکاری کردند. این مجموعه که با همکاری GMUNK ایجاد شده است، بر اساس نقشه‌های حرارتی است که به صورت بصری حرکات و نکات برجسته بازیکنان مسابقات را نشان می‌دهد. GMUNK بر اساس این نقشه‌های حرارتی ۱۰,۰۰۰ NFT ایجاد کرده است که از ۱ می تا ۳۱ ژوئیه ۲۰۲۲ در پلتفرم Crypto.com NFT در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

 

برای دسترسی به مجموعه NFT، طرفداران باید یک حساب کاربری در پلتفرم Crypto.com NFT ایجاد کنند و از صفحه منطقه طرفداران کوکاکولا دیدن کنند تا یک توکن مینت کنند. منطقه هواداران کوکاکولا یک مرکز دیجیتال برای جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ قطر است که به طرفداران این فرصت را می‌دهد تا هیجان‌ها، بازی‌ها و لحظاتی را برای به خاطر سپردن در طول مسابقات تجربه کنند. علاوه بر مجموعه NFT، منطقه هواداران شامل تابلوهای امتیازات، تعهدات و پیش‌بینی‌ها است که به طرفداران اجازه می‌دهد با یکدیگر رقابت کنند و در زمان واقعی با مسابقات تعامل داشته باشند.

 

با این حال، Cryptopotato می‌تواند تأیید کند که حتی اگر این اعلامیه برای مخاطبان جهانی است، سایت‌های ثبت نام فقط گزینه‌هایی را برای ساکنان قطر، امارات، عربستان سعودی یا کشورهای عربی متحده ارائه می‌دهند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا