اخبار ماینینگاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار بیت‌ کویناخبار جهان

تصاحب زمستان کریپتو توسط Grayscale

در ۶ اکتبر، Grayscale Investments یک سرمایه‌گذاری جدید را اعلام کرد که به سرمایه‌گذاران معتبر این فرصت را می‌دهد تا در زیرساخت استخراج که اکوسیستم دارایی دیجیتال را تقویت می‌کند، سرمایه‌گذاری کنند. بر اساس این اعلامیه، وسیله سرمایه‌گذاری مشترک Grayscale Digital Infrastructure Opportunities (GDIO) نام دارد و شرکت استخراج ارزهای دیجیتال Foundry عملیات محصول جدید را انجام خواهد داد.

 

Grayscale GDIO به دنبال فرصت‌هایی در چرخه‌های بازار Crypto Economy است

بزرگترین مدیر دارایی ارزهای دیجیتال جهان، Grayscale Investments، راه‌اندازی یک فرصت جدید سرمایه‌گذاری مشترک را در روز پنجشنبه اعلام کرد، یک وسیله مالی که هدف آن استفاده از چرخه‌های بازار کریپتو است. محصول جدید سرمایه‌گذاری مشترک اولین نوع خود برای Grayscale و استخراج بیت کوین است و شرکت زیرساختی Foundry Digital عملیات این ابزار سرمایه‌گذاری مشترک Grayscale Infrastructure Opportunities (GDIO) را مدیریت خواهد کرد.

 

 

در طول ۱۲ ماه گذشته، Foundry بزرگترین استخر استخراج بیت کوین از نظر هش‌ریت کل بوده است. استخر ماینینگ این شرکت ۱۹.۳۸ درصد از هش‌ریت جهانی را در سال جاری به خود اختصاص داد یا تقریباً ۱۰,۳۷۵ بلاک از ۵۳,۵۳۲ بلاک BTC یافت شده در ۱۲ ماه گذشته را کشف کرد. بازار نزولی امسال برای ماینرها دردسرساز بوده است و Grayscale معتقد است که زمستان کریپتو می‌تواند فرصت‌های منحصر به فردی برای سرمایه‌گذاری فراهم کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا