زمستان کریپتو به پایان رسیده است

بانک Standard Chartered می‌گوید زمستان کریپتو به پایان رسیده است و قیمت بیت کوین می‌تواند تا پایان سال آینده به ۱۰۰ هزار دلار در هر سکه برسد. تحلیلگر بانک جهانی عوامل متعددی را شناسایی کرده است که در افزایش قیمت ارز دیجیتال نقش دارند، از جمله آشفتگی اخیر در بخش بانکی.

 

بانک Standard Chartered فکر می‌کند بیت کوین به ۱۰۰ هزار دلار می‌رسد

بانک جهانی استاندارد چارترد روز دوشنبه اعلام کرد که زمستان کریپتو به پایان رسیده است و قیمت بیت کوین ممکن است تا پایان سال ۲۰۲۴ به ۱۰۰,۰۰۰ دلار برسد.

 

جف کندریک، رئیس تحقیقات دارایی‌های دیجیتال استاندارد چارترد، در یادداشتی توضیح داد که بیت کوین از عوامل مختلفی بهره می‌برد. آنها شامل آشفتگی اخیر در بخش بانکداری، تثبیت دارایی‌های پرخطر در حالی که فدرال رزرو ایالات متحده به چرخه افزایش نرخ بهره خود پایان می‌دهد و افزایش سوددهی استخراج ارزهای دیجیتال است.

 

این تحلیلگر نوشت:

در حالی که منابع عدم قطعیت همچنان وجود دارد، ما فکر می‌کنیم مسیر رسیدن به سطح ۱۰۰,۰۰۰ دلار در حال روشن شدن است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا