زمستان کریپتو به پایان رسیده است

تحلیلگران H.C. Wainwright معتقدند که بدترین زمان گذشته است و سرمایه‌گذاری در دنیای ارزهای دیجیتال بار دیگر روی میز است. H.C. Wainwright، یک بانک سرمایه‌گذاری پیشرو در نیویورک، به سرمایه‌گذاران خود اطلاع داده است که زمستان کریپتو بالاخره به پایان رسیده است. علاوه بر این، پلتفرم‌های وام‌دهی کریپتو که توانسته‌اند طوفان را پشت سر بگذارند، به‌طور منحصربه‌فردی آماده کسب سود از یک قطار تبلیغاتی احتمالی در آینده خواهند بود که در میان آن‌ها کوین بیس قرار دارد.

 

کمبود باعث ایجاد ارزش می‌شود

به قول مایک کولونز، تحلیلگر H.C. Wainwright، صرافی Coinbase به دلیل موقعیت خود به عنوان یک شرکت ارز دیجیتال با ارزش بالا، موقعیت منحصر به فردی برای سود بردن از روند صعودی ادعایی آینده دارد. در نتیجه، سهام کوین بیس، کوین، می‌تواند یک دارایی کمیاب در نظر گرفته شود و انتظار می‌رود در هر دوره صعودی عملکرد خوبی داشته باشد.

 

در نهایت، ما به کوین به عنوان یک دارایی کمیاب نگاه می‌کنیم، زیرا کوین بیس تنها شرکت بومی رمزارز در فهرست عمومی در ایالات متحده است که ارزش بازار آن بیش از ۱۰ میلیارد دلار است که به این معنی است رقابت برای سرمایه سرمایه‌گذار بسیار محدود است و با توجه به محیط نظارتی فعلی برای کریپتو، ما می بینیم که ارزش سهام کوین بیس در کوتاه مدت افزایش خواهد یافت.

 

علاوه بر این، Colonnese بر این باور است که زمانی مانند زمان حال برای سرمایه‌گذارانی که به دنبال ورود به بازار هستند تا وارد عمل شوند وجود ندارد و دلیل آن کاهش ۸۵ درصدی قیمت از زمان ATH ارزش COIN است. در حال حاضر هر سهم ۴۰ دلار ارزش‌گذاری شده است. با این حال، Colonnese اظهار داشت که در آینده نزدیک، قیمت سهام می‌تواند تا ۷۵ دلار افزایش یابد، به شرط اینکه همه چیز طبق برنامه پیش برود.

 

تجزیه و تحلیل عملکرد احتمالی کوین بیس در آینده، اقدامات اخیر SEC علیه پلتفرم‌های مختلف کریپتویی را نیز در نظر می‌گیرد. با این حال، Colonnese خاطرنشان می‌کند که SEC عموماً علیه خدمات سهام ارائه شده توسط خدمات مالی اقدام می‌کند. خوشبختانه برای کوین بیس، سرمایه‌گذاری تنها ۳ درصد از درآمد آن در سال گذشته را به خود اختصاص داد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا