کریپتو از هر واحد پولی عبور خواهد کرد

لری فینک، مدیر عامل بزرگترین مدیر دارایی جهان، بلک راک، می‌گوید کریپتو آنقدر بین‌المللی است که از هر ارزی فراتر خواهد رفت. در رابطه با تشکیل پرونده صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF) بلک راک در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC)، مدیر اجرایی تاکید کرد ما در حال همکاری با تنظیم‌کننده‌های خود هستیم زیرا، مانند هر بازار جدید، اگر نام بلک راک قرار است روی آن باشد، ما می‌خواهیم مطمئن شویم که سالم و محافظت شده است.

 

لری فینک، مدیرعامل بلک راک، ارزش متمایزکننده کریپتو را برجسته می‌کند

لری فینک، مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره Blackrock، بزرگترین مدیر دارایی جهان، روز جمعه در مصاحبه‌ای با CNBC درباره ارزهای دیجیتال بحث کرد. بلک راک برای راه‌اندازی یک صندوق قابل معامله در مبادلات بیت کوین (ETF) در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در ۱۵ ژوئن درخواست داد. در حالی که SEC تاکنون تمام درخواست‌های ETF بیت کوین را رد کرده است، بسیاری امیدوارند که تنظیم‌کننده اوراق بهادار پرونده Blackrock را تأیید کند.

 

مدیر عامل بلک راک در این باره گفت:

در طول پنج سال گذشته، سرمایه‌گذاران جهانی بیشتری از ما در مورد نقش کریپتو می‌پرسند.

 

مدیر اجرایی ادامه داد:

همانطور که گفتم، معتقدم بسیاری از رمزارزها یک دارایی بین‌المللی هستند.

 

این دارایی دارای ارزش متمایزکننده‌ای نسبت به سایر طبقات دارایی است، اما مهمتر از آن، به دلیل بین‌المللی بودن آن از ارزش‌گذاری هر واحد پولی و ارزی فراتر می‌رود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا