مصاحبهاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچین

نوسانات کریپتو مانند طلا تثبیت خواهد شد

ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران اتریوم اخیراً در مورد وضعیت بازارهای ارزهای دیجیتال و آینده فناوری بلاکچین مصاحبه‌ای انجام داده است. او پیش‌بینی کرد که نوسانات بازار کریپتو در میان‌مدت به میزان طلا و سهام کاهش می‌یابد، اگرچه او نمی‌داند به چه قیمتی. وی فکر می‌کند که کریپتو با یافتن جایگاه خود در اقتصاد، نوسانات بسیار کمتری خواهد داشت. توسعه‌دهنده همچنین در مورد اثبات کار، اثبات سهام و بی میلی بیت کوین به پذیرش اثبات سهام صحبت کرد.

 

کریپتو کجا مستقر خواهد شد؟

ویتالیک در مصاحبه‌ای با وبلاگ‌نویسی به نام نوآ اسمیت گفت از اینکه بازار خرسی ارزهای دیجیتال زودتر از این عملی نشده بود متعجب است. در حالی که قیمت‌ها بالا بود، او مطمئن بود که در نهایت کاهش می‌یابد، وی فقط نمی‌دانست این اتفاق دقیقاً چه زمانی می‌افتد.

 

او گفت:

به نظر می‌رسد مردم در حال مطالعه بیش از حد در مورد پویایی‌های چرخه‌ای هستند که کریپتو همیشه داشته و احتمالاً برای مدت طولانی وضعیت همین خواهد بود.

 

کریپتو از لحاظ تاریخی چرخه‌های بازار چهار ساله‌ای را تجربه کرده است، مطابق با نصف شدن تقریباً چهار ساله عرضه بیت کوین. در حالی که کف قیمت بیت کوین در هر چرخه به طور پیوسته افزایش یافته است، درصد بازده دارایی نیز در هر دوره افزایش یافته است.

 

به این ترتیب، اسمیت از ویتالیک پرسید که آیا این بدان معناست که بیت کوین از منحنی پذیرش پیروی می‌کند، جایی که بازار در نهایت اشباع شده و ثبات قیمت طلا را تقلید می‌کند. توسعه دهنده این حرف را تعیید کرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا