علامت تجاری کریپتویی HSBC و Mastercard

HSBC و Mastercard، دو بازیگر اصلی در صنعت بانکداری و پرداخت، درخواست‌های علامت تجاری اضافی مرتبط با ارزهای دیجیتال را به اداره ثبت اختراع و علائم تجاری ایالات متحده (USPTO) ارسال کرده‌اند. پرونده مسترکارت بر روی تراکنش‌های کریپتویی و بلاکچین تمرکز دارد در حالی که برنامه HSBC بر بانکداری متاورس و خدمات مرتبط با توکن‌های غیرمثلی (NFT) متمرکز است.

 

HSBC و Mastercard بخش کریپتوییشان را گسترش می‌دهند

HSBC و Mastercard به ثبت درخواست‌های علامت تجاری با اداره ثبت اختراع و علائم تجاری ایالات متحده (USPTO) برای طیف گسترده‌ای از خدمات مرتبط با کریپتو ادامه داده‌اند.

 

مایک کوندودیس، وکیل USPTO، دوشنبه توییت کرد که Mastercard یک درخواست علامت تجاری جدید به شماره سریال ۹۸۰۳۸۵۶۳ در ۱۲ ژوئن برای علامت کلمه Mastercard Crypto Credential ثبت کرد. این نرم‌افزار برای تأیید تعاملات، پردازش یا مبادله ارزهای دیجیتال و اتصال ارائه‌دهندگان خدمات دارایی مجازی (VASP) را پوشش می‌دهد.

 

HSBC همچنین یک درخواست جدید علامت تجاری مرتبط با کریپتو به شماره سریال ۹۸۰۳۷۱۷۸ را در ۱۲ ژوئن ثبت کرد. تشکیل پرونده این غول بانکی برای علامت کلمه HSBC Innovation Banking بر بانکداری متاورس، مشاوره، خدمات مالی، کارت‌های اعتباری مجازی و چندین سرویس شامل توکن‌های غیرمثلی (NFTs) متمرکز است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا