اخبار ماینینگاخبار آلت‌کوین‌هااخبار اتریوماخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچین

توکن‌هایی که بیشترین هش را از ادغام بدست می‌آورند

۲۰ روز پیش، پس از اینکه The Merge قرار شد اتریوم را به یک بلاکچین اثبات سهام (PoS) تبدیل کند، یک نظرسنجی در توییتر به اشتراک گذاشته شد که در آن از ماینرها پرسیده شد که قصد دارند هش خود را به کجا اختصاص دهند. رقبای اثبات کار (PoW) در آن زمان توکن‌هایی مانند ravencoin ،ergo ،flux و ethereum classic بودند. زمانی که نظرسنجی به پایان رسید، flux و ravencoin از نظر آرا پیشی گرفتند، اما واقعیت نشان می‌دهد که اتریوم کلاسیک تا کنون ذینفع اصلی هش‌ریت بوده است.

 

اتریوم کلاسیک در نهایت از مزایای حاصل از ادغام بهره می‌برد

اتریوم کلاسیک (ETC) در حال جمع‌آوری بیشتر هش‌ریت‌هایی است که از اتریوم (ETH) خارج می‌شود، زیرا تنها چند روز تا The Merge باقی مانده است. با توجه به معیارهای ثبت شده توسط ۲miners.com، هش ریت ETC در ۸ سپتامبر ۲۰۲۲ به بالاترین حد خود رسید و به ۵۳.۲۹ تراهش در ثانیه (TH/s) رسید.

 

هش‌ریت اتریوم به زیر ناحیه ۹۰۰ TH/s کاهش یافته است و در زمان نگارش این مقاله، هش ریت شبکه ۸۸۳.۷۸ TH/s است. در ۲۰ اوت ۲۰۲۲، حساب توییتر Cryptovium نظرسنجی را منتشر کرد که در آن از ماینرها می‌پرسید که وقتی The Merge اجرا می‌شود، قدرت هش خود را کجا اختصاص می‌دهند.

 

Cryptovium گفت:

با ادغام قریب‌الوقوع PoS ETH، من کنجکاو هستم که تمام ماینرهای خارج از کشور برای انتقال ماینرهای خود به چه چیزی برنامه‌ریزی می‌کنند. به نظر می رسد که رقبای برتر RVN ،FLUX و ERG باشند. آیا با یکی از اینها پیش می‌روید یا چیز دیگری را انتخاب می‌کنید؟

 

نتایج نهایی نظرسنجی کریپتوویوم ۱۰,۳۴۷ رای دریافت کرد و flux (FLUX) با ۴۵.۷ درصد بیشترین رای را به خود اختصاص داد. دومین توکن محبوب بین شرکت‌کنندگان در نظرسنجی، ravencoin (RVN) با ۲۷.۳ درصد آرا بود و ergo (ERGO) میزان ۲۲.۱ درصد از آرای نظرسنجی را به خود اختصاص داد.

 

اتریوم کلاسیک (ETC) با کسب ۴.۹ درصد از ۱۰,۳۴۷ رای، کمترین تعداد رای را به خود اختصاص داد. علیرغم اینکه ETC آخرین بار در نظرسنجی رسانه‌های اجتماعی در برترین‌ها نبود، توانسته است به ذینفع اصلی هش‌ریت The Merge تبدیل شود.

 

بیشتر بدانید: اتریوم کلاسیک چیست؟

 

هش ریت ETC به رکورد شکنی‌های مداوم خود ادامه می‌دهد و این کار را حداقل پنج بار در دو هفته گذشته انجام داده است. سه ارز RVN ،FLUX و ERG شاهد جهش‌های کوچکی در هش‌ریت بوده‌اند، اما در مقایسه با آنچه ETC در ۳۰ روز گذشته ثبت کرده است، مقدارشان بسیار ناچیز است.

 

هش‌ریت Ergo به میزان ۹۹.۱۴% از ۱۴.۰۴ TH/s در ۲ سپتامبر به ۲۷.۹۶ TH/s در ۴ سپتامبر جهش کرد. با این حال، از آن زمان، هش‌ریت Ergo با ۱۸.۷۷% کاهش به ۲۲.۷۱ TH/s رسید. در ۵ سپتامبر، هش‌ریت RVN در ۲.۴۲ TH/s بود و از آن زمان تاکنون با ۷۰.۲۴ درصد افزایش به ۴.۱۲ TH/s رسیده است.

 

درباره بلاکچین Raven بیشتر بدانید.

 

Flux از راه‌حلی به نام sol استفاده می‌کند و عملکرد بر حسب سل در ثانیه اندازه‌گیری می‌شود. در ۳ سپتامبر، هش ریت Flux 1.98 MS/s بود و ۵۵.۵۵٪ افزایش یافت و در شش روز گذشته به ۳.۰۸ MS/s رسید. اگرچه، هش ریت Flux به محدوده ۲.۲۸ MS/s کاهش یافته است. در حالی که Flux برنده نظرسنجی رسانه‌های اجتماعی منتشر شده در توییتر بود، اما در واقعیت از به دست‌آوردن هش‌ریت از شبکه ETH بازنده بود.

 

از نظر قیمت، FLUX در هفت روز گذشته ۳۵.۶۷ درصد افزایش یافته است، ERGO در این هفته ۲۸.۵۱ درصد رشد کرده است و RVN در هفت روز گذشته در برابر دلار آمریکا ۸۴.۵۴ درصد جهش کرده است. از نظر سود هفته گذشته، ETC کمترین افزایش را در برابر دلار داشت زیرا این توکن در هفته گذشته ۲۱.۳ درصد افزایش یافت.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا