کریپتو در اقتصاد ایالات متحده می‌ماند

جروم پاول، رئیس فدرال رزرو اذعان کرده است که به نظر می‌رسد ارزهای دیجیتال به عنوان یک طبقه دارایی در اقتصاد ایالات متحده قدرت ماندگاری داشته باشند. علاوه بر این، وی اظهار داشت که بانک مرکزی استیبل کوین‌های پرداخت را نوعی پول می‌بیند و تاکید کرد که مناسب است نقش فدرال در آنچه در مقررات استیبل کوینی که در آینده اتفاق می‌افتد قوی باشد.

 

نظر پاول در مورد قدرت ماندگاری کریپتو

جروم پاول، رئیس فدرال رزرو در روز چهارشنبه در جریان شهادتش در کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان به برخی از سوالات در مورد ارزهای دیجیتال و استیبل کوین پاسخ داد.

 

وارن دیویدسون، نماینده کنگره، اظهار داشت که ارزش بازار ارزهای دیجیتال در حال حاضر حدود ۱.۱ تریلیون دلار است. او سپس از پاول پرسید:

 

آیا تصدیق می‌کنید که این طبقه دارایی قدرت ماندگاری در اقتصاد ایالات متحده دارد؟

 

رئیس فدرال رزرو پاسخ داد:

به نظر می‌رسد که قدرت ماندگاری دارد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا