خود نگهبانی کریپتو پادزهر تقلب در FTX است

وارن دیویدسون، نماینده کنگره ایالات متحده، از خود نگهبانی ارزهای دیجیتال به عنوان پادزهر تقلب در صرافی ارزهای دیجیتال FTX یاد کرده است. او برای لایحه خود به نام Keep Your Coins Act فشار می‌آورد که هدف آن محافظت از خود حضانتی در برابر تلاش‌های نادرست برای محدود کردن آن است.

 

قانونگذار ایالات متحده برای خود حضانتی تلاش می‌کند

وارن دیویدسون نماینده کنگره در پی فروپاشی صرافی ارزهای دیجیتال FTX، از خود حضانتی ارزهای دیجیتال حمایت کرده است.

 

او چهارشنبه در توییتی نوشت:

خود حضانتی پادزهر تقلب FTX است و Keep Your Coins Act من از خود حضانتی در برابر تلاش‌های نادرست برای محدود کردن آن محافظت می‌کند.

 

این قانونگذار افزود:

هرکسی که به خود حضانتی حمله کند به شما می‌گوید که با آزادی فردی مخالف است.

 

این نماینده کنگره در پاسخ به سوالی در توییتر مبنی بر اینکه چرا قوانین جدید لازم است اگر مردم می‌توانند همین امروز خود حضانت کنند، پاسخ داد:

وزرای خزانه‌داری فعلی و قبلی درباره ممنوعیت آنچه که کیف پول‌های خود میزبان می‌نامند (حضانت شخصی) بحث کرده اند. سناتور الیزابت وارن و بسیاری دیگر از اعضای کنگره پیشنهاد ممنوعیت داده اند. ما باید به طور مثبت از آن محافظت کنیم تا از آزادی دفاع کنیم مانند منشور حقوق.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا