وضع مقررات کریپتوی بریتانیا ظرف یک سال آینده

اندرو گریفیث، وزیر اقتصاد خزانه‌داری بریتانیا و عضو پارلمان، گفت که مقامات این کشور قصد دارند در ۱۲ ماه آینده یک چارچوب نظارتی بر صنعت ارزهای دیجیتال اعمال کنند. گریفیث گفت که دولت بریتانیا تا پایان ماه آپریل درباره جزئیات قانون آتی ارزهای دیجیتال بحث خواهد کرد. هدف این قوانین، پیشبرد بخش و تبدیل بریتانیا به یک مرکز دارایی دیجیتال است.

 

مقررات در راه است

در مصاحبه اخیر با CNBC، گریفیث گفت که دولت بریتانیا مایل به اجرای قوانین مربوط در بخش کریپتو است و تا پایان آپریل در مورد این موضوع بحث خواهد کرد.

 

وی افزود:

انتظار می‌رود که چنین قانونی در سال آینده انجام شود زیرا بریتانیا سرانجام پس از Brexit که سیستم پولی آن را مختل کرد، دوباره روی پای خود ایستاد.

 

ما کنترل قوانین خود را در دست داریم، نه چیزی که بریتانیا برای چندین دهه داشته است. بنابراین ما این توانایی را داریم که به روشی چابک و متناسب حرکت کنیم و من قطعاً مشتاقم که از این فرصت نهایت استفاده را ببریم.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا