شرکت پرداخت کریپتویی Wyre تعطیل شد

Wyre، شرکت پرداخت کریپتویی مستقر در سانفرانسیسکو، گفته است که عملیات خود را به منظور حفظ بهترین منافع کاربران و ذینفعان خود متوقف می‌کند. این شرکت از کاربرانی که دارایی‌هایی در پلتفرم خود دارند، خواست تا جمعه، ۱۴ ژوئیه، به برداشت آن‌ها از طریق داشبورد Wyre ادامه دهند. در بیانیه منتشر شده توسط این شرکت آمده است که طرف‌های علاقه‌مند به خرید Wyre یا شرکت‌های تابعه آن باید از طریق ایمیل با ۸۸ Partners تماس بگیرند.

 

بدون فشار از سوی سازمان‌های نظارتی

شرکت پرداخت کریپتویی Wyre مستقر در ایالات متحده در ۱۶ ژوئن گفت که در حال پایان دادن به عملیات است. بر اساس بیانیه‌ای، تصمیم Wrye برای تعطیلی به منظور حفاظت از بهترین منافع سهامداران و مشتریان خود در نظر گرفته شده است. شرکت پرداخت اصرار داشت که این اقدام توسط برخی آژانس‌های نظارتی به Wyre انجام نشده است.

 

تصمیم این شرکت برای تعطیلی بیش از شش ماه پس از آن صورت می‌گیرد که مدیر عامل، یوآنیس جیاناروس گزارش‌هایی را که پلتفرم پرداخت‌ها بسته شده است، تکذیب کرد. در آن زمان، جیاناروس در عوض ادعا کرد که وایر در حال کاهش نیرو است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا