ماینرهای کریپتو ونزوئلا را ترک می‌کنند

استخراج‌کنندگان بیت کوین ونزوئلا در بحبوحه ممنوعیت استخراج در سراسر کشور از صنعت کریپتو خارج می‌شوند.

 

خروج استخراج‌کنندگان بیت کوین از ونزوئلا به دلیل ممنوعیت استخراج ملی

استخراج‌کنندگان بیت کوین ونزوئلا به دلیل ممنوعیت استخراج سراسری که دولت پس از مداخله ناظر ارزهای دیجیتال ونزوئلا Sunacrip وضع کرد، به دنبال انتقال عملیات خود به سایر کشورها در Latam هستند. گفته می‌شود که این موسسه در یک طرح فساد ۲۰ میلیارد دلاری دست داشته است.

 

یک ماینر ناشناس به Criptonoticias گفت که او به دنبال انتقال ۲۰۰۰ دستگاه ماینینگ ASIC خود به پاراگوئه است و اظهار داشت که این کشور یکی از ارزان‌ترین نرخ‌های برق در آمریکای لاتین را دارد و کشوری است که آغوشی برای استخراج‌کنندگان بیت کوین دارد که برایشان مناسب است.

 

سایر ماینرها در حال بررسی انتقال عملیات استخراج بیت کوین خود به خارج از ونزوئلا و بردن آنها به پاراگوئه و السالوادور هستند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا