تحلیلتحلیل فاندامنتال

بازارهای کریپتو ۵۰ میلیارد دلار از دست دادند!

ارزش بازار کریپتو روزانه حدود ۵۰ میلیارد دلار کاهش می یابد زیرا بیت کوین و همچنین اکثر آلت کوین ها قرمز شده اند. پس از تعطیلات نسبتاً آرام آخر هفته که در آن بیت کوین عمدتاً حدود ۲۳,۰۰۰ دلار بود، دارایی به سمت پایین سقوط کرد و به پایین ترین سطح ۶ روزه رسید. آلت‌کوین‌ها نیز امروز قرمز هستند و ETH، SOL و MATIC بیش از ۵ درصد سقوط کرده‌اند.

 

بیت کوین به زیر ۲۲ هزار دلار سقوط کرد

همین چند روز پیش بود که بیت کوین به بالای ۲۴,۰۰۰ دلار رسید تا بالاترین قیمت خود را در بیش از یک ماه گذشته نشان دهد. از آنجایی که گاوها در مورد چشم انداز پایین آوردن خط ۲۵,۰۰۰ دلاری نیز هیجان زده شده بودند، وضعیت تغییر کرد.

 

این ارز دیجیتال در یک روز بیش از ۲۰۰۰ دلار از دست داد زیرا مشخص شد که تسلا بیشتر دارایی‌های بیت کوین خود را در سه‌ماهه دوم فروخته است. در ابتدا، دارایی کمی بهبود یافت و با قیمت ۲۳,۰۰۰ دلار به مصاف آخر هفته رفت، جایی که بیشتر دو روز بعد را در آنجا سپری کرد.

 

با این حال، خرس ها چند ساعت بعد دوباره کنترل بازار را به دست گرفتند و بیت کوین را به شدت به سمت پایین هل دادند. در نتیجه، این ارز دیجیتال بیش از ۱۰۰۰ دلار سقوط کرد و به پایین ترین سطح ۶ روزه زیر ۲۲,۰۰۰ دلار رسید.

 

در حال حاضر، بیت کوین هنوز در حوالی آنجا با مشکل مواجه است و ارزش بازار آن به ۴۲۰ میلیارد دلار کاهش یافته است.
امتیاز دهید

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا