اخبار بیت‌ کویناخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچین

کریپتو در عرض ۲ روز ۵۰ میلیارد دلار از دست داد!

پولکادات یکی از قابل توجه ترین بازنده‌های امروزی بازار است و ارزش کل بازار به بیش از یک تریلیون دلار کاهش یافته است. پس از پیک‌های اخیر، بیت کوین مسیر خود را معکوس کرد و برای اولین بار در چند روز گذشته به زیر ۲۳,۰۰۰ دلار سقوط کرد و اکثر آلت‌کوین‌ها از این روند پیروی کرده‌اند، به طوری که اتریوم در روز سه‌شنبه به زیر ۱,۶۰۰ دلار سقوط کرد و پولکادات زیانش دو رقمی شد.

 

بیت کوین به زیر ۲۳ هزار دلار سقوط کرد

از زمانی که فدرال رزرو آمریکا آخرین بار نرخ بهره را افزایش داد و رئیس جمهور بایدن اعتراف کرد که کشور وارد رکود شده است، قیمت بیتکوین بالا بود.

 

در پایان هفته گذشته بیت کوین به بالای ۲۴,۰۰۰ دلار جهش کرد و در آخر هفته حتی بیشتر شد. این افزایش قیمت به بالای ۲۴,۵۰۰ دلار منجر شد که بالاترین سطح ارز دیجیتال از ۱۳ ژوئن را شاهد باشیم.

 

با این حال، این ماجرا مدت زیادی دوام نیاورد و بیت کوین اواخر یکشنبه و دوشنبه مجددا ریزشی شد. ۴۸ ساعت گذشته دردسرهای بیشتری را برای گاوها به همراه داشت زیرا بیت کوین برای اولین بار از ۲۸ ژوئیه به زیر ۲۳,۰۰۰ دلار سقوط کرد. در حال حاضر نیز در همان ناحیه معامله می‌شود و ارزش بازار آن به زیر ۴۵۰ میلیارد دلار کاهش یافته است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا