نظریه‌های بازار کریپتو در reddit

در بحبوحه سرکوب اخیر دو تا از بزرگترین صرافی‌های کریپتویی جهان، علاقه‌مندان به ارزهای دیجیتال با بحث‌هایی در مورد تئوری‌های مختلف و استراتژی‌های سرمایه‌گذاری سر و صدا کرده اند. در حالی که برخی تصمیم گرفته اند در مواجهه با عدم اطمینان، دارایی‌های خود را بفروشند، برخی دیگر رویکرد متفاوتی در پیش گرفته اند. برخی از حامیان کریپتو به جای تمرکز بر سودهای کوتاه مدت، بازی طولانی را انجام می‌دهند که تحت فشار نظارتی ناامید نیستند و در تصمیم خود برای حفظ سرمایه‌گذاری خود ثابت قدم هستند.

 

احساسات بازار رمزارز در سراسر Reddit آشفته می‌شود

پس از شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) علیه Binance و Coinbase، ایالات متحده در حال حاضر شاهد یک سرکوب بزرگ شرکت‌های کریپتویی و دارایی‌های دیجیتال است. در نتیجه، تئوری‌های متعددی در مورد به اصطلاح عملیات Chokepoint 2.0 وجود دارد که طرفداران رمزارز تلاش می‌کنند توضیح دهند که چرا بازار کریپتو در حال تجربه رکود است. یک پست اخیر در انجمن Reddit r/cryptocurrency سه دلیل کلیدی را شناسایی کرده است که چرا اقتصاد ارزهای دیجیتال با ضررهای قابل توجهی مواجه است.

 

با توجه به پست در Reddit، یک نظریه برای رکود اخیر در بازار کریپتو این است که پس از تصمیم صرافی برای حذف ADA ،SOL و MATIC، سرمایه‌گذاران آلت‌کوین‌ها را در Robinhood می‌فروشند. احتمال دیگر این است که یک بازارساز بزرگ یا صندوق کریپتویی در حال خروج از بازار و فروش تمام دارایی‌های خود است. در نهایت، خالق پست حدس زد که SEC ممکن است در حال آماده شدن برای اقدام علیه سایر فعالان بازار باشد.

 

Redditor نوشت:

اینها بهترین سه حدس من هستند. حتی در کریپتو، دیدن کاهش ۳۰ درصدی alts در یک کندل ۴ ساعته معمول نیست، بنابراین باید اخبار بسیار مهمی در راه باشد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا