اخبار جهاناخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچین

سرمایه‌گذاران کریپتو هوشمندتر از بقیه بازار‌ها

آخرین نظرسنجی Cryptovantage نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال جذاب‌تر، باهوش‌تر و ثروتمندتر از کسانی هستند که سرمایه‌گذاری نکرده اند. بیش از سه چهارم از پاسخ دهندگان گفتند که اگر در پروفایل برنامه دوستیابی آنها به رمز ارز اشاره شده باشد، احتمالاً با شخص مقابل قرار ملاقات خواهند گذاشت. با این حال، حدود ۶۹ درصد از سرمایه‌گذاران کریپتو که مورد بررسی قرار گرفتند اعتراف کردند که به دلیل سرمایه‌گذاری در یک ارز دیجیتال، رابطه آنها پایان یافته است.

 

سرمایه‌گذاران کریپتو نسبت به کسانی که سرمایه گذاری نکرده اند،محبوب‌تر هستند

یک نظرسنجی جدید که به دنبال تعیین اینکه آیا سرمایه گذاری در ارزهای رمزنگاری شده باعث جذابیت فرد می شود، نشان داده است که سرمایه گذاران کریپتو جذاب‌تر، باهوش‌تر و ثروتمندتر از بقیه هستند. بر اساس یافته‌های نظرسنجی که در آن با ۱,۰۰۲ آمریکایی مصاحبه شد، ۵۰ درصد از پاسخ‌دهندگان زن، سرمایه‌گذاران کریپتو را جذاب‌تر از غیر سرمایه‌گذاران می‌دانند.

 

حدود ۴۶ درصد از پاسخ دهندگان، سرمایه گذاران رمزارز را بهتر می‌دانند در حالی که ۴۲ درصد فکر می کنند باهوش‌تر هستند. حدود ۳۴ درصد سرمایه گذاران کریپتو را ثروتمندتر از بقیه می‌دانند. در همین حال، ۴۰ درصد از پاسخ دهندگان مرد فکر می کنند که سرمایه گذاران کریپتو باهوش‌تر از کسانی هستند که سرمایه گذاری نمیکنند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا