اخبار بلاکچیناخبار ارز دیجیتالاخبار بیت‌ کویناخبار جهاناخبار صرافی‌ ها

سرمایه گذاری های رمزنگاری را از طریق بانک SEBA

روز چهارشنبه، LGT Bank، بزرگترین موسسه بانکی خانوادگی جهان، اعلام کرد که بانک SEBA را به منظور ارائه خدمات نگهداری و کارگزاری ارزهای دیجیتال به مشتریان انتخاب کرده است. LGT با ارائه سرمایه گذاری در بیت کوین و اتریوم شروع می کند و مشتریان بانک می توانند دارایی های دیجیتال را در پورتفولیوهای موجود تحت مدیریت بانک LGT خود بگنجانند.

 

بانک LGT خدمات رمزنگاری را با همکاری با بانک SEBA دارای مجوز FINMA اضافه می کند

بزرگترین شرکت خصوصی بانکداری و مدیریت دارایی LGT، فاش کرده است که مؤسسه بانکی شرکت مادر اکنون فرصت‌های سرمایه‌گذاری کریپتو را ارائه می‌کند. گروه LGT بیش از ۱۰۰ سال قدمت دارد و این موسسه مالی متعلق به شاهزاده لیختن اشتاین است.

در ۴ می، بانک SEBA، یک پلت فرم بانکداری دارایی های دیجیتال دارای مجوز FINMA، فاش کرد که بانک LGT SEBA را به عنوان شریک ارز دیجیتال انتخاب کرده است. LGT از پلتفرم رمزنگاری تنظیم شده و خدمات نگهبانی SEBA استفاده خواهد کرد تا مشتریان بانک بتوانند در دارایی های رمزنگاری سرمایه گذاری کنند. رولاند مت، مدیر عامل بانک LGT، لیختن اشتاین، توضیح داد که LGT شاهد افزایش تقاضا برای محصولات کریپتو از سوی مشتریان بوده است.

مدیرعامل LGT در بیانیه ای در روز چهارشنبه گفت:

تقاضا برای ارزهای دیجیتال در سال های اخیر در بین مشتریان ما نیز افزایش یافته است. ما بسیار خوشحالیم که اکنون می‌توانیم به مشتریان خود دسترسی آسان به این طبقه دارایی را ارائه دهیم. هنگام توسعه پیشنهاد جدید خود، در عین تمرکز بر فرآیندها و رویه‌های واضح و قابل اعتماد، به امنیت، توجه ویژه‌ای داشتیم.

 

مدیر عامل بانک خصوصی خانوادگی افزود:

آنها برای برخورد با این طبقه دارایی پویا و هنوز جوان هستند. به لطف همکاری ما با بانک SEBA، دارایی های دیجیتال مشتریان ما در اختیار یک ارائه دهنده حرفه ای و معتبر با تجربه گسترده در این زمینه قرار می گیرد.

 

LGT در ابتدا سرمایه گذاری بیت کوین و اتریوم را ارائه می دهد

LGT و مشتریانش از راه حل های نگهداری ذخیره سازی ISAE 3402 بانک SEBA استفاده خواهند کرد و بانک در ابتدا اجازه سرمایه گذاری در بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) را می دهد. در ابتدا، فرصت سرمایه گذاری ارز دیجیتال برای گروه های مشتری منتخب انتخاب شده توسط LGT در دسترس خواهد بود.

این بانک همچنین خاطرنشان می کند که مشتریان علاقه مند به خدمات رمزنگاری باید در لیختن اشتاین یا سوئیس اقامت داشته باشند. فرانتس برگمولر، مدیر عامل بانک SEBA، روز چهارشنبه توضیح داد که SEBA مشتاقانه منتظر همکاری با بانک LGT است.

برگمولر در طی این اعلامیه گفت:

گستره خدمات همراه با بالاترین استانداردهای امنیتی، ارائه خدمات بانک SEBA را منحصر به فرد می کند و ما بسیار خرسندیم که می توانیم LGT را با تخصص خود در گسترش خدمات آن در زمینه دارایی های دیجیتال پشتیبانی کنیم.

علی دوشابچی

علاقه ی اصلی او در زمینه‌ی اخبار ارز دیجیتال و رویه‌ی بازار است. فعالیت اصلی وی از سال 2017 پس از کسب 2 سال تجربه در قسمت های مختلف مقاله نویسی ، دنیای بلاک‌چین و امنیت شبکه های آن شروع شد. پس از کسب تجربیات شاخص او به عضویت تیم حرفه ای اطلاع رسانی و تحلیل و بررسی ارزیدو پیوست.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا