سرمایه‌گذاری‌های کریپتویی دولت سلطنتی بوتان

گزارش اخیر نشان می‌دهد که Druk Holding & Investments (DHI)، بخش تجاری دولت سلطنتی بوتان، در حال بررسی طرح‌های کریپتویی برای افزایش گسترش سبد خود است. DHI اخیراً با شرکت ارز دیجیتال Bitdeer مستقر در سنگاپور همکاری کرد تا به طور مشترک عملیات استخراج دارایی دیجیتال سبز در پادشاهی بوتان را توسعه دهد.

 

مدیر اجرایی DHI بوتان می‌گوید که پادشاهی بر روی نسل جدید صنایع تمرکز می‌کند

در ۲۰ می ۲۰۲۳، فایننشال تایمز (FT) فاش کرد که DHI علاقه زیادی به سرمایه‌گذاری‌ها و شرکت‌های دارایی‌های دیجیتال دارد. روزنامه‌نگار FT توضیح می‌دهد که DHI سرمایه‌گذاری‌های مرتبط با استخراج بیت کوین (BTC) و فناوری هواپیماهای بدون سرنشین را آزمایش کرده است. این مقاله به نقل از مدیر عامل DHI، به نام Ujjwal Deep Dahal، که به FT اطلاع داد که بوتان بر روی نسل جدید صنایع تمرکز می‌کند، استناد می‌کند.

 

این مقاله همچنین همکاری فعلی بین شرکت استخراج بیت کوین Bitdeer را که در اوایل ماه می اعلام شد، نشان می‌دهد. مدیرعامل DHI خاطرنشان کرد که همکاری با Bitdeer برای راه‌اندازی یک مرکز داده استخراج دارایی دیجیتال بدون کربن نشان‌دهنده سرمایه‌گذاری در یک اقتصاد داخلی متصل‌تر و پایدارتر است و به ما کمک می‌کند تا در خط مقدم نوآوری جهانی باشیم.

 

در آن زمان، جیهان وو، رئیس Bitdeer و مدیر عامل سابق Bitmain، اظهار داشت:

ما از پیوستن نیروها به DHI در استفاده از انرژی بدون انتشار بوتان برای توانمندسازی پایدار فناوری‌های زنجیره بلاکی که در نهایت به عنوان پایه‌ای تغییرناپذیر برای ذخیره ارزش در سراسر جهان عمل می‌کند، هیجان‌زده هستیم.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا