اخبار قانون‌ گذاریاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهاناخبار هک و امنیت

حساب‌های دارای بهره رمزنگاری در میان رکود بازار

تنظیم کننده مالی ایالت آریزونا در ایالات متحده به سرمایه گذاران در مورد حساب های دارای بهره کریپتو هشدار داده است. رگولاتور گفت: برخی از شرکت‌ها ممکن است میزانی را مبالغه کنند که رویه‌های وثیقه‌شان از توانایی‌شان برای پرداخت بازدهی اعلام‌شده به سرمایه‌گذاران محافظت می‌کند.

 

رگولاتور ایالتی درباره حساب‌های دارای سود رمزنگاری هشدار می‌دهد

کمیسیون شرکت‌های آریزونا این هفته هشداری برای سرمایه‌گذاران صادر کرد و در مورد شرکت‌های خدمات مالی دارایی دیجیتالی که حساب‌های دارایی رمزنگاری شده با بهره را ارائه می‌کنند هشدار داد.

 

رگولاتور توضیح داد:

با حساب‌های بهره رمزنگاری، مشتریان دارایی‌های رمزنگاری شده را به شرکت قرض می‌دهند و در ازای آن، سودی را که به دارایی‌های کریپتویی پرداخت می‌شود، دریافت می‌کنند.

 

کمیسیون شرکت‌های آریزونا توضیح داد:

با این حال، به دلیل رکود بازار کریپتو، که توسط پرونده های ورشکستگی اخیر شبکه سلسیوس و وویجر دیجیتال برجسته شده است، برخی از شرکت ها از برداشت و انتقال بین حساب های خود توسط دارندگان حساب جلوگیری می کنند.

 

تنظیم‌کننده اوراق بهادار به سرمایه‌گذاران هشدار داد که برخی از ارائه‌دهندگان حساب‌های رمزنگاری ممکن است خطراتی را که مشتریان هنگام واریز دارایی‌های رمزنگاری شده در این پلتفرم‌ها با آن مواجه می‌شوند، به اندازه کافی افشا نکرده باشند.

 

برخی از شرکت‌ها ممکن است میزانی را مبالغه کنند که رویه‌های وثیقه‌شان از توانایی‌شان در پرداخت بازدهی اعلام‌شده به سرمایه‌گذاران محافظت می‌کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا