اخبار بلاکچیناخبار ارز دیجیتالاخبار جهان

صندوق ارزهای دیجیتال بنیانگذار Reddit

طبق گزارش اخیر، شرکت سرمایه‌گذاری خطرپذیر Seven Seven Six که توسط الکسیس اوهانیان تأسیس شده است، در حال برنامه‌ریزی برای جمع‌آوری ۱۷۷ میلیون دلار برای یک صندوق جدید ارز دیجیتال است. صندوق جدید Seven Seven Six به نام Kryptós بر سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال مانند بیت‌کوین و اتریوم متمرکز خواهد شد.

 

Seven Seven Six صندوق کریپتوکارنسی Kryptós را راه‌اندازی می‌کند

در ۲۹ اوت ۲۰۲۲، کیت کلارک، خبرنگار The Information گزارشی را منتشر کرد که نشان می‌دهد، الکسیس اوهانیان، یکی از بنیانگذاران ردیت، Seven Seven Six، در حال جمع‌آوری پول برای یک صندوق جدید مبتنی بر رمزنگاری به نام Kryptós است. این شرکت پشت تعدادی از سرمایه‌گذاری‌های مرتبط با صنعت کریپتو و وب۳ بوده است. به عنوان مثال، Seven Seven Six، پلتفرم کیف پول Ethereum Web3 Rainbow را به مبلغ ۱۸ میلیون دلار رهبری کرد.

 

در اواسط دسامبر ۲۰۲۱، Seven Seven Six با Polygon همکاری کرد تا یک صندوق شبکه اجتماعی ۲۰۰ میلیون دلاری Web3 راه‌اندازی کند. گزارش روز دوشنبه The Information می‌گوید که صندوق Kryptós به دنبال جذب ۱۷۷ میلیون دلار است و در دارایی‌های رمزنگاری سرمایه‌گذاری خواهد کرد. آپریل گذشته، Seven Seven Six برای فعالیت به عنوان یک مشاور سرمایه گذاری ثبت شده (RIA) تایید شد و کلارک گزارش می‌دهد که نشریه او اسناد بازاریابی صندوق Kryptós را خوانده است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا