اخبار قانون‌ گذاریاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهان

شرکت‌های رمزنگاری با مقررات سختگیرانه دلسرد نشدند

اداره رفتار مالی (FCA)، تنظیم‌کننده اصلی مالی بریتانیا، فاش کرده است که بسیاری از شرکت‌های رمزنگاری همچنان به دنبال مجوز برای فعالیت در بریتانیا هستند، علی‌رغم اینکه اولین بار نتوانستند الزامات نظارتی را برآورده کنند. رگولاتور گفت آنها می‌دانند که ما سیستم مقررات خوبی داریم و اگر استانداردهای ما را برآورده کنند، برای هر حوزه قضایی که به دنبال درخواست در سراسر جهان هستند، مهم است.

 

FCA در مقررات رمزنگاری

Sheldon Mills، مدیر اجرایی سازمان رفتار مالی (FCA) برای رقابت و مصرف‌کنندگان، در کنفرانس مالی پنجشنبه در مورد مقررات ارزهای دیجیتال صحبت کرد.

 

قانونگذاران بریتانیایی و صنعت کریپتو از رگولاتور ارشد مالی این کشور به دلیل کندی در پردازش درخواست‌های مجوز و رد بسیاری از متقاضیان با وجود اینکه دولت قبلاً اعلام کرده بود که می‌خواهد بریتانیا را به یک مرکز جهانی برای دارایی‌های کریپتو تبدیل کند، انتقاد کرده‌اند.

 

Mills توضیح داد که شرکت‌های رمزارز با الزامات سخت‌گیرانه مجوز منصرف نمی‌شوند و اشاره کرد که بسیاری از آنها حتی پس از رد شدن برای اولین بار برای مجوز فعالیت در بریتانیا دوباره درخواست می‌کنند. او گفت:

تعجبی نیست که من هنوز می‌بینم بسیاری از شرکت‌های رمزنگاری همچنان به دنبال دریافت مجوز در اینجا در بریتانیا هستند، حتی اگر برخی از آنها در اولین درخواست مجوز دریافت نکرده اند.

 

آن‌ها می‌دانند که ما سیستم مقررات خوبی داریم و اگر استانداردهای ما را برآورده کنند، برای هر حوزه قضایی که در سرتاسر جهان به دنبال درخواست آن هستند، مهم است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا