اخبار جهان

استخدام کارمندانی به طور ناخواسته از کره شمالی!

مقامات ایالات متحده هشداری مشورتی به شرکتهای فناوری اطلاعات، از جمله شرکتهای ارزهای دیجیتال، درباره کارگران فناوری کره شمالی صادر کردهاند که تلاش میکنند با ظاهر شدن به عنوان افراد غیر کره شمالی، شغلی به دست آورند.

حمایت از کارگران فناوری اطلاعات کره شمالی و فعالیت آنها مستلزم خطرات اعتباری و عواقب قانونی است زیرا تحریم های ایالات متحده را نقض می کند.

ماه گذشته، جاناتان وو، رئیس بخش رشد در شبکه آزتک، در یک تاپیک ویروسی توییتر فاش کرد که چگونه یک هکر کره شمالی تلاش میکرد تا در شرکتش شغلی پیدا کند. او تجربه خود را به طور همزمانوحشتناکوخنده دارتوصیف کرد.

ویرجیل گریفیث، توسعه‌دهنده اتریوم اخیراً به دلیل کمک به کره شمالی برای دور زدن تحریم‌ها به بیش از پنج سال زندان محکوم شد.
امتیاز دهید

علیرضا عظیمی

او مقاله نویس حرفه‌ای ارزیدو و یک روزنامه نگار فناوری مالی است که در کرج زندگی می کند. وی از سال 2019 عضو فعال جامعه ارزهای دیجیتال بوده است و علاقه زیادی به بیت کوین، کد منبع باز و برنامه های غیرمتمرکز دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا