اخبار جهاناخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچین

شرکت‌های رمزنگاری، ۱۶ درصد از شرکت‌های امارات!

DMCC اعلام کرده است که شرکت های رمزنگاری و بلاک چین ۱۶ درصد از ۶۵۵ ثبت شرکت جدید ثبت شده در سه ماهه اول سال ۲۰۲۲ را تشکیل می دهند. افزایش ثبت‌های مرتبط با رمزارزها نیز با دوره‌ای سه ماهه مصادف شد که در آن گزارش شده است که DMCC بالاترین عملکرد Q1 خود را از زمان آغاز به کار ثبت کرده است.

 

افزایش ثبت نام‌ها به راه‌اندازی مرکز رمزنگاری DMCC نسبت داده می‌شود

یکی از بزرگترین مناطق آزاد امارات متحده عربی، DMCC، اعلام کرده است که ۱۶ درصد از ۶۵۵ ثبت شرکت جدید ثبت شده در سه ماهه اول سال ۲۰۲۲، شرکت های رمزنگاری و بلاک چین بوده اند. DMCC این افزایش پیوستن شرکت های رمزنگاری و بلاک چین به منطقه آزاد را به حضور مرکز رمزنگاری DMCC نسبت داده است که در می ۲۰۲۱ راه اندازی شد.

بر اساس بیانیه ای که توسط DMCC منتشر شده است، افزایش تعداد ثبت نام های جدید توسط شرکت های رمزنگاری طی سه ماهه ای رخ داده است که به عنوان بالاترین عملکرد سه ماهه اول از سال ۲۰۰۲ نامگذاری شده است. در این بیانیه، احمد بن سلیم، رئیس اجرایی و مدیرعامل DMCC، نقطه عطف جدیدی را مطرح می‌کند که گفته می‌شود موقعیت منطقه آزاد را به عنوان یک مقصد تجاری پیشرو در جهان تثبیت کرده است. مدیرعامل توضیح داد:

فضای اقتصادی جهانی همچنان چالش برانگیز است، با این حال، شهرت دبی به عنوان یک مقصد تجاری پیشرو در جهان از همیشه قوی تر است و DMCC در قلب این جذابیت بین المللی قرار دارد. با ثبت ۶۶۵ شرکت جدید در سه ماه اول سال ۲۰۲۲ رکورد دیگری برای DMCC شکسته شده است و نشان دهنده پتانسیل عظیمی است که هنگام پیوستن به منطقه آزاد ما در دبی ارائه می شود. DMCC به تلاش های خود برای جذب شرکت های جاه طلبی که ممکن است به دنبال راه اندازی دفتر خود در دبی باشند، ادامه خواهد داد.

 

عملکرد بهتر از سه ماهه قبلی

در همین حال، در این بیانیه، DMCC فاش کرد که بازارهای کلیدی آن، یعنی هند، بریتانیا، آلمان و فرانسه، عملکرد بهتری نسبت به فصل‌های مشابه قبلی داشته‌اند. بر اساس این بیانیه، تشکیل شرکت دبی از چین ۳۴ درصد رشد داشته است.

علی دوشابچی

علاقه ی اصلی او در زمینه‌ی اخبار ارز دیجیتال و رویه‌ی بازار است. فعالیت اصلی وی از سال 2017 پس از کسب 2 سال تجربه در قسمت های مختلف مقاله نویسی ، دنیای بلاک‌چین و امنیت شبکه های آن شروع شد. پس از کسب تجربیات شاخص او به عضویت تیم حرفه ای اطلاع رسانی و تحلیل و بررسی ارزیدو پیوست.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا