صرافی کریپتویی مارا اکثر کارمندان خود را اخراج کرد

صرافی کریپتو آفریقایی Mara نه تنها راه خود را با ۸۵ درصد از کارکنان خود جدا کرده است، بلکه حقوق کارکنان باقی مانده را کاهش داده است. اگرچه مارا اخراج‌ها را تمرینی برای حذف نقش‌های اضافی می‌داند، کارمندان سابق گفته‌اند که هزینه‌های بازاریابی استارت‌آپ تا حدی توضیح می‌دهد که چرا تصمیم به کاهش نیروی کار خود گرفته است.

 

حذف نقش‌های اضافی

صرافی کریپتویی Mara، به آخرین استارتاپی تبدیل شده است که نیروی کار خود را کاهش داده است و یک گزارش حاکی از آن است که ۸۵ درصد از کارکنان این شرکت اخراج شده اند. علاوه بر این، حقوق کارمندان باقی مانده نیز کاهش یافته است.

 

همانطور که گزارش شده است، برخی از شرکت‌های کریپتویی و بلاکچینی مستقر در آفریقا به طور مشابه تعداد قابل توجهی از کارمندان خود را به خانه فرستاده اند. بسیاری از این استارت‌آپ‌ها به زمستان کریپتو به‌عنوان دلیل کاهش قیمت‌ها اشاره کردند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا