اخبار جهاناخبار ارز دیجیتال

رکود کریپتو و کاهش قیمت ساعت‌های رولکس و پاتک

به گفته یک پلتفرم تجاری پیشرو، ظاهراً آخرین مشکلات در فضای رمزنگاری منجر به افزایش عرضه ساعت‌های لوکس دست دوم شده است. این شرکت فاش کرد که در نتیجه، قیمت مدل‌های مورد علاقه برندهای بزرگی مانند رولکس و پتک کاهش یافته است.

 

عرضه بیشتر پس از سقوط کریپتو به قیمت ساعت‌های برتر از برندهای سوئیسی مانند رولکس لطمه زد

کاهش اخیر در ارزش گذاری دارایی های رمزنگاری شده به طور مستقیم بر قیمت ساعت های لوکس Rolex، Patek Philippe و موارد مشابه تأثیر گذاشته است، یک پلت فرم آنلاین آلمانی که صدها هزار ساعت را لیست می کند، متوجه این موضوع شده است.

 

Chrono24 مستقر در کارلسروهه در بیانیه ای به نقل از بلومبرگ گفت:

عرضه ساعت هایی مانند Rolex Daytona یا Patek Nautilus 5711A اکنون بسیار بیشتر شده است. وی توضیح داد که سقوط کریپتو باعث کاهش عرضه مطلوب ترین مدل‌ها در بازار دست دوم ساعت می‌شود.

 

این گزارش خاطرنشان می‌کند که کاهش قیمت ساعت‌های مورد تقاضا، نشانه‌ای از کاهش سرعت بازار ساعت‌های دست دوم لوکس است. این پس از آن است که افزایش نرخ کریپتو قبل از آن منجر به تولد طبقه جدیدی از خریداران لوکس و افزایش بی‌سابقه قیمت مدل‌های برندهای برتر شده بود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا