جرایم کریپتویی در سال ۲۰۲۳ کاهش میابد

طبق داده‌های Chainalysis، جرایم مرتبط با ارزهای دیجیتال امسال به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. به طور خاص، شرکت تجزیه و تحلیل بلاکچین توضیح داد که ورودی ارزهای دیجیتال به نهادهای غیرقانونی شناخته شده نسبت به سال قبل ۶۵ درصد کاهش یافته است در حالی که جریان ورودی به نهادهای پرخطر ۴۲ درصد کاهش یافته است.

 

امسال جرایم کریپتویی به میزان قابل توجهی کاهش یافت

شرکت تجزیه و تحلیل بلاکچین Chainalysis به‌روزرسانی اواسط سال خود را در مورد جرایم مرتبط با ارزهای دیجیتال در روز چهارشنبه منتشر کرد. این شرکت با اشاره به اینکه جرایم کریپتویی به طور کلی ۶۵ درصد کاهش یافته است.

 

این شرکت در بیانیه خود نوشت:

داده‌های ما نشان می‌دهد که جرایم مرتبط با ارزهای دیجیتال در سال جاری به میزان قابل توجهی کاهش یافته است.

 

Chainalysis توضیح داد:

تا پایان ماه ژوئن، جریان‌های ارزهای دیجیتال به نهادهای غیرقانونی شناخته شده، بدون احتساب جریان‌های ورودی به نهادهایی که تحریم شده‌اند یا تحت تدابیر ویژه قرار گرفته‌اند، در مقایسه با همان زمان در سال ۲۰۲۲، ۶۵ درصد کاهش یافته است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا