همکاری‌های ارزهای دیجیتال ایران و روسیه

کارشناسان و نمایندگان تجاری از ایران و روسیه در مورد کاربردهای بالقوه ارزهای دیجیتال و بلاکچین بحث کرده اند. دو کشور همچنین در اجرای ابزارهای مالی جدید برای تسهیل تجارت دوجانبه در فیات‌های ملی خود با یکدیگر همکاری می‌کنند.

 

نمایشگاه مالی، کارشناسان کریپتو را از روسیه و ایران گرد هم می‌آورد

رهبران تجاری و متخصصان صنعت از ایران و روسیه در مورد کاربردهای بالقوه و همچنین مشکلات استفاده از دارایی‌های دیجیتال و فناوری‌های بلاکچین بحث کرده اند. رسانه‌های محلی گزارش دادند که آنها در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت مالی (فاینکس) در تهران ملاقات کردند.

 

به گزارش پرتال خبری Way2pay، در این گفتگو سخنرانانی از بخش‌های کریپتویی و فین‌تک هر دو کشور و مقامات دولتی از جمله مصطفی امیری، دبیر انجمن فین‌تک ایران و عباس آشتیانی، مدیر عامل انجمن بلاکچین ایران گرد هم آمدند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا