اخبار صرافی‌ هااخبار جهان

Crypto.com کاربران را از حالت انسداد خارج می کند

Crypto.com یکی از معدود صرافی های رمزنگاری بود که معاملات LUNA را باز نگه داشت زیرا مارپیچ مرگ Terra شاهد سقوط غیرقابل جبران قیمت LUNA و stablecoin UST بود. با این حال، یک نقص فنی در برنامه موبایل Crypto.com به کاربران این امکان را داد که به طور لحظه ای از سود ۳۰ تا ۴۰ برابری در معاملات LUNA فرار کنند.

در روز جمعه، Crypto.com به طور ناگهانی کاربران را از معامله منع کرد، زیرا یک ابزار داخلی تشخیص داد که سیستم قیمت‌های نادرستی برای LUNA را به دلیل برخی خطا اعلام کرده است. درست زمانی که توییتر کریپتو شروع به ایجاد نگرانی در مورد تغییر معاملات در بورس کرد، کریس مارسالک، مدیر عامل Crypto.com، جزئیاتی را در مورد نقصی فاش کرد که به کاربران اجازه می داد سودهای کلان را از بین ببرند.

علت اصلی ترکیبی از عوامل خارجی متعدد (تغییر اندازه تیک به دلیل مارپیچ مرگ لونا، برداشت‌ها و توقف کل زنجیره لونا) با هم بود که منجر به تغییر قیمت‌ها شد که معمولاً باید توسط قیمت‌گذاری شاخص تحت تأثیر قرار می‌گرفت، اما اینطور نشد.

 

پس از بررسی یک روزه در مورد شکست تجاری LUNA، Marszalek اطلاع داد که “همه حساب های کاربری دوباره فعال شده اند.”

 

در حالی که Crypto.com تراکنش های LUNA را معکوس کرد، این شرکت به ارزش ۱۰ دلار از توکن داخلی Cronos (CRO) خود را به عنوان یک حرکت حسن نیت برای سرمایه گذاران آسیب دیده ارائه کرده است.

مطالب مرتبط: شکست: بلاک چین Terra پس از سقوط قیمت LUNA رسماً متوقف شد

با سقوط بیش از ۹۹ درصدی قیمت LUNA، اعتبار سنجی بلاک چین Terra رسماً شبکه را با هدف جلوگیری از حملات حاکمیتی متوقف کردند.

امتیاز دهید

علیرضا عظیمی

او مقاله نویس حرفه‌ای ارزیدو و یک روزنامه نگار فناوری مالی است که در کرج زندگی می کند. وی از سال 2019 عضو فعال جامعه ارزهای دیجیتال بوده است و علاقه زیادی به بیت کوین، کد منبع باز و برنامه های غیرمتمرکز دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا