Crypto.com بخش سازمانی ایالات متحده را متوقف می‌کند

صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در سنگاپور Crypto.com اعلام کرد که قصد دارد خدمات را برای معامله‌گران نهادی در ایالات متحده در تاریخ ۲۱ ژوئن ۲۰۲۳ متوقف کند. این صرافی تقاضای محدود را دلیل تعلیق عرضه نهادی خود ذکر کرد.

 

Crypto.com خدمات سازمانی ایالات متحده را در ۲۱ ژوئن متوقف می‌کند

Crypto.com، صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در سنگاپور با ۸۰ میلیون مشتری در سراسر جهان، روز جمعه اعلام کرد که عرضه نهادی خود را در ایالات متحده متوقف می‌کند. این صرافی اعلام کرد که خدمات سازمانی خود را در ایالات متحده در ۲۱ ژوئن تعطیل خواهد کرد و تاکید کرد که به همه شرکای سازمانی اطلاع داده شده است.

 

این اطلاعیه، تأکید کرد که مشتریان خرده‌فروشی Crypto.com نباید نگران باشند، زیرا خدمات خرده‌فروشی شرکت تحت تأثیر این اقدام قرار نگرفته است. Crypto.com دلیل این حرکت را تقاضای محدود در چشم‌انداز بازار فعلی کشور ذکر کرده است. این تصمیم Crypto.com در پی شکایت‌های اخیر توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) علیه Binance و Coinbase گرفته شده است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا