Crypto.com اتهامات وارده را رد می‌کند

این پلتفرم مدعی شد که درگیر رویه بحث‌برانگیز نیست. یکی از صرافی‌های پیشرو ارزهای دیجیتال، Crypto.com، اخیراً شایعه شده است که معاملات اختصاصی انجام داده است، در حالی که برخی از تیم‌های آن ممکن است دارایی‌ها را برای سود معامله کنند. این شرکت این اتهامات را رد کرد و اظهار داشت که بهترین شیوه‌ها را برای فعالیت در صنعت اتخاذ کرده است.

 

Crypto.com زیر آتش اتهامات

ظاهراً پنج نفر با آگاهی مستقیم از این موضوع به فایننشال تایمز گفتند که پلتفرم ارز دیجیتال تیم‌های داخلی را برای شرکت در فعالیت‌های غیرقانونی از جمله تجارت اختصاصی مستقر کرده است. یکی از افراد فاش کرد که مدیران Crypto.com کارمندان را وادار کرده‌اند که sworn statements را امضا کنند که شرکت در چنین اقداماتی دخالت ندارد. همچنین از آنها خواسته شد که بگویند هیچ عملیاتی از نوع بازارساز داخلی وجود ندارد.

 

شخص دیگری ادعا کرد که میز معاملات اختصاصی روی پلتفرم شرکت کار می‌کند و به مکان‌های جداگانه گسترش یافته است. Crypto.com گفت که هرگز کارکنان خود را ترغیب نکرده است که به سایر فعالان بازار دروغ بگویند. همچنین اطمینان داد که بیشتر درآمد آن از برنامه آن برای معامله‌گران خرده‌فروشی حاصل می‌شود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا