اخبار قانون‌ گذاریاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچین

قوانین مربوط به دارایی‌های رمزنگاری در آمریکا

شورای نظارت بر ثبات مالی ایالات متحده (FSOC)، گروهی از تنظیم‌کننده‌های ارشد مالی این کشور، از کنگره خواسته است تا قانونی برای تنظیم دارایی‌های کریپتو تصویب کند. جنت یلن، وزیر خزانه‌داری آمریکا گفت فعالیت‌های دارایی‌های رمزنگاری شده می‌تواند برای ثبات مالی ایالات متحده خطراتی ایجاد کند، اگر ارتباطات آنها با سیستم مالی سنتی یا مقیاس کلی آن‌ها بدون رعایت یا همراه شدن با مقررات مناسب، از جمله اجرای ساختار نظارتی موجود، رشد کند.

 

توصیه‌های شورای نظارت بر ثبات مالی ایالات متحده

شورای نظارت بر ثبات مالی ایالات متحده (FSOC) گزارش خود را در مورد خطرات و مقررات ثبات مالی دارایی دیجیتال روز دوشنبه منتشر کرد. این گزارش ۱۲۴ صفحه‌ای شامل ۱۰ توصیه برای تنظیم دارایی‌های رمزنگاری شده است.

 

FSOC، به ریاست وزیر خزانه‌داری، گروهی از تنظیم‌کنندگان ارشد مالی کشور است. از ۱۰ عضو دارای رای و پنج عضو بدون حق رای تشکیل شده است. اعضای رای‌دهنده شامل وزیر خزانه‌داری، رئیس فدرال رزرو، کنترل کننده ارز (OCC)، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) و رئیس کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) هستند.

 

 

جنت یلن، وزیر خزانه‌داری روز دوشنبه در نشست FSOC توضیح داد که این گزارش تعدادی از شکاف‌های مادی در مقررات فعلی و توصیه‌هایی برای رسیدگی به این شکاف‌ها را مشخص می‌کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا