پذیرش ارزهای دیجیتال در اقتصادهای بزرگ

یک نظرسنجی جدید نشان می‌دهد که ۴۶ درصد از millennials در کشورهای پرجمعیت مانند ایالات متحده، چین، ژاپن، آلمان، اندونزی و نیجریه، صاحب ارزهای دیجیتال هستند.

 

بیش از ۲۵۵۰۰۰ پاسخ‌دهنده در ۲۶ کشور در چهار گروه سنی مورد بررسی قرار گرفتند

این مطالعه که بین ژوئیه ۲۰۲۲ و ژانویه ۲۰۲۳ انجام شد و در ۲۸ آپریل توسط صرافی ارزهای دیجیتال Bitget منتشر شد، تقریباً ۲۵۵,۰۰۰ پاسخ‌دهنده بزرگسال از ۲۶ کشور را شامل می‌شود که حدود ۱۰,۰۰۰ پاسخ‌دهنده در هر کشور است. این نظرسنجی نشان داد که ۴۶ درصد از پاسخ‌دهندگان millennials صاحب ارزهای دیجیتال بودند. فاصله اطمینان برای مطالعه ۹۵٪، با حاشیه خطا ± ۰.۱٪ است.

 

کارکنان Bitget نوشتند:

در ابتدای دهه آینده، فرآیندهای جمعیتی ممکن است منجر به تغییر چشمگیری به سمت افزایش پذیرش ارزهای دیجیتال شود، زیرا نسبت بیشتری از نسل‌های جوان به وجود تقاضای قوی برای ارزهای دیجیتال، علیرغم کاهش رشد جمعیت، ادامه می‌دهند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا