اخبار جهاناخبار ارز دیجیتال

انتقادها نسبت به سیاست کاربری جدید شرکت Paypal

سیاست کاربری جدید Paypal که به شرکت اجازه می‌دهد کاربران را به دلیل انتشار اطلاعات نادرست ۲,۵۰۰ دلار جریمه کند، سر و صدای زیادی در رسانه‌های اجتماعی ایجاد کرده است. از ۳ نوامبر، هر کسی که اطلاعات یا محتوایی را برای ترویج اطلاعات نادرست پست یا منتشر کند، مشمول مجازات خواهد شد.

 

بند توافق کاربری جدید PayPal می‌گوید که می‌تواند ۲,۵۰۰ دلار از کاربرانی که اطلاعات نادرست را منتشر می‌کنند، وجوه دریافت کند

طبق گزارش‌ها، شرکت خدمات پرداخت Paypal قصد دارد قرارداد کاربری خود را با بند جدیدی به روز کند که با اطلاعات غلط مبارزه می‌کند. به‌روزرسانی جدید اضافه‌شده به بخش فعالیت‌های محدود توافق‌نامه کاربری Paypal نشان می‌دهد افرادی که سخنان مشوق تنفر یا اطلاعات نادرست را پست یا منتشر می‌کنند، ممکن است شما را در معرض خسارت‌هایی قرار دهند، از جمله خسارت نقدی ۲,۵۰۰ دلاری به ازای هر تخلف، که ممکن است مستقیماً از حساب Paypal شما کسر شود. دیلی وایر برای اولین بار قرارداد شرایط خدمات (ToS) آتی را کشف کرد.

 

شرکت پرداخت هشدار می‌دهد که اعمال ممنوعه شامل ارسال یا انتشار هر گونه پیام، محتوا یا مطالبی است که اطلاعات نادرست را ترویج می‌کند. البته، عموم مردم این خبر را چندان مهربانانه نپذیرفتند و تعداد قابل توجهی از پست‌های رسانه‌های اجتماعی از تصمیم Paypal برای اجرای توافق‌نامه کاربری جدید انتقاد کردند.

 

دیوید انبر، وکیل کانادایی نوشت:

شما ۳۰ روز فرصت دارید تا صراحتاً از این سیاست شنیع عقب‌نشینی کنید، در غیر این صورت من به طور دائم حساب خود را می‌بندم، همانطور که مطمئن هستم میلیون‌ها حساب دیگر نیز بسته می‌شوند. نظرات ذهنی شما در مورد اطلاعات غلط یا تبعیض، به شما حق دریافت پول مشتریانتان را نمی‌دهد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا