طلبکاران جنسیس طرح بازسازی توافق شده را رد کردند

پس از اینکه طلبکاران طرح تجدید ساختار جنسیس را به چالش کشیدند، DCG به دنبال میانجی برای روند ورشکستگی است. Digital Currency Group (DCG) مدعی شد که گروهی از طلبکاران Genesis Capital بیش از دو ماه پس از توافق با یک تسویه حساب جامع، مطالبات جدید خود را رد کرده و آن را افزایش داده اند. به نظر می‌رسید که پرونده ورشکستگی در راه حل و فصل است، اما طبق گفته شرکت کریپتو به رهبری بری سیلبرت، انتظار می‌رود آخرین رد شدن روند دادگاه را طولانی کند.

 

طرح‌های Genesis شکست می‌خورند؟

جنسیس در میان انبوهی از شرکت‌های کریپتویی است که به همراه رقبایی مانند Celsius Network و Vault تحت تأثیر آشفتگی سال گذشته در بازار قرار گرفتند. تشکیل پرونده ورشکستگی بعدی توسط Sam Bankman Frieds FTX آخرین نیش برای Genesis بود که به زودی با یک سری درخواست‌های بازخرید بی‌ثبات شد. این شرکت بلافاصله پس از توقف بازپرداخت بازوی وام‌‎دهنده‌اش، اعلام ورشکستگی کرد.

 

شرکتی که در پرونده ورشکستگی خود به آن اشاره کرد، ۲.۴ میلیارد دلار از حدود ۳.۴ میلیارد دلار بدهی به طلبکاران اصلی خود بدهکار است. طلبکاران اصلی و شرکت مادر با طرح بازسازی اولیه موافقت کردند.

 

در بیانیه DCG آمده است:

بیش از دو ماه پس از توافق همه طرف‌ها با یک توافق جامع که توسط جنسیس کپیتال به دادگاه ورشکستگی ارائه شد، گروهی از طلبکاران جنسیس کپیتال همه مطالبات جدید را رد کرده و طرح‎‌های جدیدی مطرح کردند. ما نمی‌دانیم که آیا صدها هزار طلبکار فردی از این تحول آگاه هستند یا خیر، اما آخرین مانور روند دادگاه را طولانی می‌کند.

 

وام‌دهنده ورشکسته رمزارز اکنون به دنبال یک میانجی برای کمک به طرف‌های درگیر در دستیابی به یک راه حل است، زیرا طرح DCG با موانعی روبرو شده است. یک پرونده جدید دادگاه بیان کرد که بدهکاران معتقدند میانجیگری باید فوراً برنامه‌ریزی شود زیرا DCG طبق وام‌های معینی که در هفته دوم ماه می به سر می‌رسد تقریباً ۶۳۰ میلیون دلار به GGC بدهکار است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا