اخبار NFTاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار متاورس

تیزر ویدیوی جدید سازندگان متاورس Otherside

Yuga Labs، خالق مجموعه‌های محبوب توکن‌های غیرمثلی (NFT)، Bored Ape Yacht Club (BAYC)، Mutant Ape Yacht Club (MAYC) و Bored Ape Kennel Club (BAKC)، ویدیوی دیگری را منتشر کرده است که متاورس Otherside را به نمایش می‌گذارد. تریلر دوم Otherside شخصیت‌هایی به نام کداس را به نمایش می‌گذارد و تیم سازنده می‌گوید داستان در سه‌ماهه چهارم امسال ادامه خواهد داشت.

 

Sword-Carrying Koda Meets the Otherside Portal به ادامه داستان در Q4 اشاره می‌کند

در ۱ سپتامبر ۲۰۲۲، آزمایشگاه‌های یوگا با استفاده از حساب توییتر @Othersidemeta، تیزر ویدیویی جدیدی از متاورس Otherside به اشتراک گذاشتند. این ویدیو به دنبال انتشار مقاله‌ی دیگر توسط آزمایشگاه‌های یوگا است که اصول بنیادی متاورس آینده را پوشش می‌دهد.

 

تریلر دوم تا حدودی یک داستان پس زمینه است قبل از اینکه BAYC با نام Curtis از پورتال عبور کند، در حالی که آهنگ Doors Break On Through پخش می‌شود. در این کلیپ ۲ دقیقه‌ای شخصیتی به نام کودا وجود دارد که یکی از آنها مجهز به شمشیر است و در حال پر کردن یک شیشه با نوعی مایع است.

 

مایع واکنش نشان می‌دهد و پورتالی ظاهر می‌شود که به دنبال حذف کودا از شیشه مرموز است. دو پورتال رنگی باز می‌شود و Koda به یکی از پورتال‌ها منتقل می‌شود. شخصیت‌های Koda در مقاله Otherside ذکر شده‌اند، اما شخصیت این موجودات مشخص نیست.

 

درباره متاورس otherside بیشتر بدانید.

 

این مقاله اشاره می‌کند که اطلاعات مربوط به کدکس، منشأ کودا و جداسازی با نزدیک‌تر شدن پروژه به آن مرحله خاص از سفر ویجر (Voyager’s Journey) فاش خواهد شد. اولین سفر The Otherside برای مسافران در ۱۶ ژوئیه، تقریباً در همان زمان معرفی litepaper انجام شد.

 

بر اساس آمار cryptoslam.io، حجم معاملات مجموعه Otherside’s Otherdeed در ۲۴ ساعت گذشته شاهد افزایش قابل توجهی در فروش بود و طی روز گذشته ۱۷۹.۸۱ درصد افزایش یافت. این سومین مجموعه بزرگ از نظر فروش ۲۴ ساعته با ۷۶۰,۸۹۷ دلار ثبت شده در روز گذشته است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا