ایجاد یک سیستم مالی جهانی متمرکز بر لاتام

دیلما روسف، رئیس بانک توسعه جدید، همچنین به عنوان بانک BRICS شناخته می‌شود و رئیس جمهور سابق برزیل، خواستار ایجاد یک معماری مالی طراحی شده برای به اصطلاح لاتام شده است. روسف در یک سخنرانی در چهاردهمین فروم Lujiazui به اهمیت این ساختار جدید برای ترویج رشد پایدار اشاره کرد.

 

روسف، رئیس بانک BRICS خواستار نقدینگی مستقیم به کشورهای لاتام شد

دیلما روسف، رئیس بانک توسعه جدید (NDB) که بانک بریکس نیز نامیده می‌شود، نقشی را که معتقد است این موسسه باید دنبال کند، تشریح کرده است. روسف در سخنرانی افتتاحیه در چهاردهمین فروم Lujiazui که در شانگهای با عنوان Global Financial Opening-up and Cooperation: New Drivers of Economic Recovery برگزار شد، در مورد اهمیت ایجاد ساختارهای مالی جایگزین متناسب صحبت کرد.

 

روسف بیان کرد:

ضروری است که یک معماری جدید ایجاد کنیم تا نقدینگی موجود را هدایت کنیم تا تامین مالی در مقیاس و در شرایط مورد نیاز کشورهای لاتام امکان‌پذیر شود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا